Songfiction

California King Bed

31. října 2011 v 21:30 | Belatrix Black
Ahojky :)
Napsala jsem povídku a úplně jsem zapomněla jí sem dát xD. Mám toho teď moc, ale snad se to srovná. Je to songfiction na písničku od Rihanny - California King Bed. Snad se vám bude povídka líbit :)
Příjemné počtení přeji :)
Vaše Bella

I will be

16. prosince 2010 v 15:18 | Belatrix Black
Žánr: Temné, romantika
Téma: Avril Lavigne - I will be
Postavy: Belatrix Black Lestrange, Lord Voldemort, Molly Weasley, Harry Potter, Nymphadora Tonks, Neville Longbottom a další
Doba: 2.5. 1998
Napsáno: 23.9.2010

I will be

Bylo 2. května. V spoře osvětlené místnosti sedělo několik postav, některé měly na obličejích ošklivé jizvy, někdo měl masky, ale všichni sledovali muže sedícího v čele stolu na vysoké zdobené židli. Mlčeli a neodvážili se promluvit. Báli se ho. Jejich výrazy byly trochu vystrašené. Jen jeden pohled ne. Pohled ženy s dlouhými, havraními vlasy a přimhouřenýma očima. Nebála se ho, ale respektovala ho. Vzhlížela k němu s největší úctou. Promluvil.
,,Dnes bude konec. Ukážeme těm, kteří odporují, že to nemá cenu. Nikdo nezastaví Lorda Voldemorta," na malý okamžik se odmlčel. Všichni se při vyslovení jeho jména otřásli. Jen ona ne. Zachvěla se v tu chvíli vzrušením a v jejích očích se zablesklo. ,,Zaútočíme ihned na Bradavice. Nechci zajatce. Všechny bez milosti zabít. Jen Harry Potter je můj! Nikdo mu nezkřiví ani vlásek, jinak ho potká trest nejhorší," pokynul všem, aby vstali a sám se s obrovitým hadem kolem ramen zvedl. Něco k němu zasyčel hadím jazykem a had se odplazil pryč.
 
 

Reklama