Moje grafika

Tvořím s myší

15. července 2012 v 13:05 | Belatrix Black
Ahojdy =D xD
Vím, co jsem slíbila, já to nějak vykoumám, určitě =D xD S psaním taky brzo pohnu (,,... o mísu tě tvrdě ohnu..." - jen cituji kamarádky básničku xD). Teď vám ale chci ukázat jednu mou kreslicí tvorbu, co jsem vytvořila do soutěže, co pořádá jedna kamarádka a týká se to howrse xD. Objevila jsem možná svůj skrytý talent =D

Oddělovače 0.1

2. dubna 2011 v 23:26 | Belatrix Black
Baf!
Ano, vím, je už pozdě, ale byla jsem od PC vyhnána, takže jsem nemohla vložit.
Každopádně teď jsem tu a je pořád dnes. xD

Belatrix & Draco

18. března 2011 v 23:23 | Belatrix Black
Tenhle můj výtvor mám u sebe dost dlouho, ale nevěděla jsem, jestli ho sem mám dát, ale nakonec, proč ne? :) Takže obrázek na pár Belatrix/Draco.
Nekopírovat! Vlastní tvorba!
Dalo by se říct, že obrázek je k povídce Očima smrtijeda ;)

She loves darkness...

16. prosince 2010 v 18:03 | Belatrix Black
Ahojík.

Snad se na mě moc nezlobíte, že tu nejsem každej den xD, ale mám moc práce s vy-víte-čím.
Každpádně jsem na vás nezapomněla a chodím na blog každý den, abych se koukla na komentáře a přečetla, co napsali SB popř. jiní blogaři.

You are next!

16. prosince 2010 v 16:13 | Belatrix Black
Ahojík,
nj, už jsem tu zase, ale tím vyhozením cití tvorby je tu najednou o cca 100 článků míň xD Dávám sem můj new výtvor. Je z těch nejnovějších obrázků, tak jsem to prostě nemohla nechat jen tak. Jsem tím už skoro posedlá, pokaždý když zapnu PC, jdu nejdřív na oclumencii a koukám, jestli neni něco new. xD
Tak a teď už můj výtvor. Zhodnoťte sami :)
bella

Belatrix on Malfoy manor

16. prosince 2010 v 15:31 | Belatrix Black
A je tu další z mé skromné grafické tvorby. Nedalo mi to moc práce, ale Paddy říkala, že je to úžasný, tak snad má pravdu. :) (Ona má vždycky pravdu!:D)
bomm

Rozvrh s Belatrix

16. prosince 2010 v 14:11 | Belatrix Black
Jelikož jsou z Vy-víte-čeho všichni otráveni, rozhodla jsem se alespoň trochu zpříjemnit připravování tašky. Udělala jsem vlastní, naprosto originální rozvrh hodin s Bellou. Podle tužky a blogu, který tam je taky zapojen, je asi hodně blízko pisálkům jako mně. Ale může ho použít kdokoliv, jestli se líbí. :)
Kdokoliv, kdo by si chtěl dát na blog, prosím, se zdrojem a s mým povolením. Dal mi vážně zabrat.
Takže... nekopírovat bez zdroje a bez povolení!
rozvrh

Bella 4ever

15. prosince 2010 v 17:54 | Belatrix Black
Ahojík lidi,
tak jsem vytvořila jeden obrázek Belly, tedy wall Belly a myslím, že to není nejhorší. Je to něco jako ,,duch" jak se přibližuje.
Povídky zatím nic moc, rozepsala jsem 13.kapču k SvsNž, začátek trošku netradiční, ale myslím, že vás to pobaví :D Je z pohledu Severuse xD
Tak a teď už ten obrázek :)
Doufám, že nemusím připomínat, kopírovat jen s povolením a zdrojem!

b4

Belatrix & Harry - Forbidden love...

15. prosince 2010 v 17:36 | Belatrix Black
Obrázek vytvořený mnou věnovaný Paddy :-)
bhě

Belatrix 3

15. prosince 2010 v 16:48 | Belatrix Black
Další můj výtvor věnovaný Lily, která mi poslala spousty krásných motivů na podklad pro obrázky. Právě na tento obrázek jsem jeden z nich použila. Doufám, že se ti Lil líbí. A i ostatním. :)
b

Belatrix 2

15. prosince 2010 v 16:13 | Belatrix Black
Ahojík,
dávám sem další můj výtvor. Tenhle se mi obzvlášť líbí a ani nevím proč. Otázkou je, jak se líbí vám. Kdybyste si chtěli dát jako dess, tak mi dejte vědět. Ráda bych věděla, kdo používá mé výtvory. :)
b

Molly vs. Belatrix

14. prosince 2010 v 15:12 | Belatrix Black
Nebojte, nesnažím se vás předávkovat. To jen nemůžu přestat. Teď když jsem se to naučila, je to jako nějaká droga. (Hlavně si u Zmiozela nemyslete, že bych něco podobnýho nebo stejnýho jako je droga někdy viděla, natož vzala! Fuj, já nechci mít oteklý prsty ani rakovinu ani vrásčitou pleť!) Takže jsem zase stvořila další obrázek. Možná si Mio budeš muset přendavat tapetu plochy xD. Mě se líbí asi po ,,The never...." asi nejvíc. Uááá, jak já tu babu hnusnou nesnáším! Ani tu herečku. Ukradla Helence cenu za nejlepší herečku. Potvora!

Dost tlachání. Začíná snění nad obrázkem. xD

mvsb

Belatrix 1

14. prosince 2010 v 15:07 | Belatrix Black
Eee... říkala jsem, že dopíšu povídku, co? Nebojte, pracuju na tom. Snad bych něco vložila už dnes. Ale teď k článku. Udělala jsem další wellaperku jen s Bellou s obrázky z Fénixova řádu. Mě se teda moc líbí. xD Takže se kochejte a pište názory :)

fsdf

It all ends here

14. prosince 2010 v 14:47 | Belatrix Black
Další můj takový pokus. Sice to není (podle mě xD) tak skvělý jako ten předchozí, ale přece jen mi dal práci. Jsou na něm Bradavice neboli oficiální plakát k HP and the Deathly Hallows a fotky z traileru na HP7. No, snad se vám líbí. :) Kopírovat pouze se zdrojem, prosím. :)

grw

The never existed love - Belatrix & Voldemort

14. prosince 2010 v 14:21 | Belatrix Black
Tvořila jsem a tvořila, moc mě to baví a vytvořila jsem toto. Mě osobně se to moc líbí. Bella a Voldemort je můj nejoblíbenější pár, takže jsem si nemohla odpustit vytvořit na tento vztah obrázek.
Snad se vám bude líbit tak, jako mě. :)

tnel
 
 

Reklama