Jednorázovky

Pod křídly temného anděla 1

3. března 2012 v 23:54 | Belatrix Black
Ahoooj xD.
Zlobíte se? =D Nedivila bych se, nic sem nenapsala docela dlouho xD Ale howrse mám zpět a to mě zaměstnává víc než dost xD. Ale taky škola no... A neustálé buzerování ze strany otce, který mi vyhrožuje, že jestli budu mít na vysvědčení trojku, nejen že mi nekoupí vlastní notebook, ale taky mi zakáže PC na celé prázdniny... No, prostě toho je moc, nic nepíšu, ale rozhodla jsem se oprášit starou povídku, kterou jsem měla založenou s tím, že není hotová... Ale tak je dlouhá, rozhodla jsem se ji rozdělit na dvě části =) Tady je ta první. Kdy zveřejním druhou nemám potuchy, jelikož vznikla možná před víc jak devíti měsíci xD
No, tak já vám přeji příjemné počtení, snad se vám bude líbit a odpustíte mi tak mou neaktivitu. =)
Bella

Předsevzetí se i vyplácí

31. prosince 2011 v 23:56 | Belatrix Black
Ahoj!
Tak tahle povídka bude asi trošku zvláštní, neboť humor v ní přechází poté v bezhumornou romantiku, jelikož k Silvestru nejde snad vymyslet nic jiného než komedie a přání k narozeninám osoby, kterou jistě všichni uhodnou, musí být romantika, to je jasné =D.
Takže nejprve popřeji vám všem, abyste náležitě oslavili Silvestra a Nový rok =) Ať se vám splní vaše předsevzetí xD, i když podle toho, jak to vychází spoustě lidí, pochybuji, že by se tak poštěstilo třeba mně xD. No a teď chci opět popřát té úžasné bytosti a to Pánovi Zla - Lordu Voldemortovi nebo také Tomu Marvolo Riddleovi. =) Všechno nejlepší lásko k narozeninám =). I love you :-* After all this time? Always... =).
Teď už přeji příjemné počtení =).

Smutek a samota

23. srpna 2011 v 20:54 | Belatrix Black
Baf! xD
Lekli? =D Řekněte, že jo! =D Né, to neříkejte, řekněte mi kilometrovej názor na tuhle jednorázovku =D. Napadla mě, když sem se pohádala s rodiči xD. No, ale to vůbec neva =D. Snad se vám bude líbit, protože mi dala docela zabrat =D xD.

Co víc říct? =) Přeji příjemné počtení. =)
Vaše Bella

Zrcadlo z Erisedu

20. srpna 2011 v 13:33 | Belatrix Black
Ahojky, broučáci =).

Nový layout je na blogu, takže můžu vkládat povídky =D. Nechtěla jsem nic zveřejňovat do starého prostředí, nevím proč xD. Tak jsem včera... tedy dnes v noci dopsala povídku Zrcedlo z Erisedu, která mě napadla už asi před rokem, ale začala jsem jí psát asi teprve před týdnem. Teprve včera a dnes xD jsem se ale opravdu rozepsala, takže během několika hodin jsem měla 4 stránky textu =). Je to něco přes 2500 slov, tak snad jste rádi =). Nechci moc prozrazovat, ale jedno vám řeknu. Není to žádný happy end =( xD. I já měla sto chutí se po dopsání povídky, jít zahrabat někam hluboko pod zem.
No, nebudu vás déle zdržovat.
Přeji příjemnou zábavu =).
Vaše Bella

Když srdce zavelí, rozum je...

3. srpna 2011 v 15:51 | Belatrix Black
Nazdár!
Tak konečně! Konečně jsem tady a konečně jsem něco dopsala, ale nejprv vám musím sdělit, co se mi v sobotu přihodilo.

Valentýnka

10. června 2011 v 23:21 | Belatrix Black
Ahojky,
je to tady! Dopsala jsem jednu z jednorázovek a jsem na sebe neskutečně pyšná =D.
Měla být zveřejněná už na Valentýna, lidi! =D xD
Tak se hezky bavte a nedělejte takový blbosti jako tady Bella, ano? =D

Valentýnka

Svobodná

27. února 2011 v 0:56 | Belatrix Black
Ahojík lidi,
takto... ehm... pozdě xD. Ale mně se spát ještě nechce, tak jsem dopsala jednu povídku, kterou jsem rozepsala při hodině chemie xD =D Svítilo na mě zrovna sluníčko, tak to začíná jak jinak než sluníčkem xD.

Šťastný a bláznivý Nový rok

1. ledna 2011 v 0:01 | Belatrix Black
Ahojík,
tak jsem stvořila silvestrovskou povídku, kterou bych vám chtěla popřát všechno nejlepší do Nového roku :) Nic víc k tomu snad ani říct nejde. Snad jen... kroťte se s pitím a užijte si dnešní večer jak nejlépe to jde. :) PF 2011 :)
Příjemné počtení a spoustu zábavy =)
(klik Celý článek)
hny

Šťastný a bláznivý Nový rok! 

První a poslední polibek

31. prosince 2010 v 23:32 | Belatrix Black
A mám tu pro vás ještě před koncem tohoto roku jednu povídku, kterou jsem začala psát předevčírem, když jsem šla spát. Měla jsem chuť napsat něco takového - smutného a zamilovaného. Dávám tím najevo svoje vlastní pocity =) Snad se vám můj dárek bude líbit.

Ps: Silvestrovský článek se zveřejní 1.1. v 00:01 hodin roku 2011, tedy chvilinku po dnešní půlnoci. Dnešní den je pro vás bohatší než Vánoce, neboť zde přibudou povídky hned dvě. Snad se vám obě budou líbit.
A přibude ještě těsně před půlnocí v 23:59 jeden článek. Dnes totiž slaví narozeniny osoba, která pro mě hodně znamená... =)
Teď už ale přeji příjemné počtení =)


První a poslední polibek


Rodinné pouto

16. prosince 2010 v 18:05 | Belatrix Black
Ahojík lidičky :)
Dneska jsem nějak unavená a vůbec mam nějakej divnej pocit. Ale přepsala jsem slíbenou povídku. Včera jsem jí nemohla vložit, neboť jsem byla v Praze v divadle a vrátili jsme se kvůli mlžným podmínkám (který byly vážně neuvěřitelný) až v jedenáct a já byla tak zmrzlá a utahaná, že jsem jen oběhla stránky a šla spát.
Tady máte tedy kraťoučkou jednorázovku. Stvořila jsem jí ve fyzice xD. A kupodivu je v ní zima xD.
Snad se bude líbit :)
Příjemné čtení :)

Vaše Bella

Jak se Belatrix učila luxovat

16. prosince 2010 v 18:00 | Belatrix Black
Ahojík mláďata.

Hihi, tentokrát včas vám přináším nějakou tu povídčku. Je to slibované bývalé drabble. Bývalé protože mi na to drabble nestačilo a je to tedy jednorázovka na 1382 slov =D. Já doufám, že se budete bavit a necháte mi pořádně dlouhý komentář, protože ho potřebuju jako Avadu =D xD.

Přeji příjemnou zábavu =).
Vaše Bella

Pátek 13. Pověra? Ne, pravda!

15. prosince 2010 v 17:51 | Belatrix Black
Ahojík člověčata! xD
Tak bylo vyhodnocení 3. kola OZBAB u Paddy. Mám 10 z 10-ti! To sem ani nečekala, i když se při tom Paddy prej svíjela. Tak to posoudíte sami. :) Paddy, ještě jednou moc děkuju :)
Téma bylo vypravování na 800-1500 slov na citát. Já měla:
Tam, kde víno vchází, tajemství vychází...
A vzniklo z toho toto :D

Postavy: Belatrix Black Lestrange, Lord Voldemort, Lucius Malfoy
Žánr: romanika (trochu), nezadržitelné padání z židle a mlácení hlavou do stolu neboli humor :D xD
Doba: Někdy před narozením Harryho.
Napsáno: někdy kolem 26.8.2010 xD


Pátek 13. Pověra? Ne, pravda!

Budu vám vyprávět příběh. O tom, jak jsem uvěřila na mudlovskou pověru. Ale nejdřív bych vám o sobě měla říct pár věcí.
Mé jméno je Belatrix Black Lestrange. Pocházím z čistokrevné vznešené rodiny stejně jako můj manžel. A zastávám stejný názor jako Můj Pán, jemuž jsem darovala celý svůj život, duši i srdce...
Pro svou oddanost Pánovi všeho zla zabíjím a mučím nevinné lidi. Ale co to zas melu! Všichni se něčím provinili. Mudlové - neumí čarovat, nezaslouží si žít. Mudlovský šmejdi - rozšiřujou nečistou krev, stejně tak kříženci. Tedy ani jedni si nezaslouží místo na tomto světě. A dále krvezrádci - lidé čisté krve, co jí zrazují. Musí tedy všichni zemřít! Proč vám ale tohle vyprávím? Už zase jsem se dostala k něčemu, k čemu jsem vůbec nechtěla. To se mi stává poslední dobou docela často.
Takže k věci. Jenže... jak vůbec začít? Asi by bylo dobré od začátku, tak jdu na to. Že sloužím Pánovi zla, jsem už myslím říkala. Jestli ne, tak to říkám teď. Sloužím Pánovi zla. Poslechnu každý jeho rozkaz, i kdyby to bylo zabít vlastní sestru. Věřím mu a to bezmezně. A během časů uvěřil i on mě, že ho nikdy nezradím. Vzal mě k sobě do učení. Zasvětil mě do tajů té nejčernější magie. Poznala jsem kouzla, o kterých spoustu lidí nemá ani tušení. A jednou mi svěřil to největší tajemství...
***

Incest aneb ,,Teto, ty ses zbláznila!"

15. prosince 2010 v 16:29 | Belatrix Black
Tramtaradá! Radujte se, veselte se! Dopsala jsem to, jupííííí! Povídka pro mé báječné SB Beltrix.
Snažila jsem se splnit vše, jen to s těmi charaktery postav nějak nevím. Snad se ti bude povídka líbit. Mě se teda líbí. xD
Příjemné počteníčko přeje Bella :)

Postavy: Belatrix Lestrange, Draco Malfoy, Lord Voldemort
Žánr: Humor, romantika
Období: Po bitvě. Strana zla zvítězila.
Napsáno: 7.8.2010

Incest aneb ,,Této, ty ses zbláznila!"

A nastal den rozhodující bitvy. Pán Zla samozřejmě vyhrál. Uspořádal oslavnou schůzi, které se měli zúčastnit všichni věrní. A protože nebylo málo těch, kteří bojovali v závěrečné bitvě, rozhodl se, že místo konání bude Malfoy manor. Nejváženější smrtijedni, kteří seděli samotnému Voldemortovi nejblíže, byli - Belatrix Lestrange, její manžel Rudolphus a švagr Rabastan. Alecta a Amycus, kupodivu i Severus Snape, Lucius s Narcisou a Dracem, Avery, Yaxley, Dolohov, Macnair, Crabbe a Goyle, Mulciber, Nott a spousta dalších. Dokonce dovnitř vpustili i Fenrira, pod slibem, že nebude jako jediný pít.
Všichni se dobře bavili. Severu si povídal s Luciusem a Narcisou, která mu po stotisícté děkovala za svého syna. Ostatní si povídali tak celkově společně. Sdělovali si své zážitky z bitvy, jak féničané, bystrozoři a studenti umírali pod jejich kletbami. Jen Belatrix mluvila pouze s Pánem Zla. A Draco, ten seděl jak puk, oči zarudlé, osamocen v rohu místnosti na pohovce. Někde si ze stolu ukořistil jednu láhev skřítčího vína a lil se jí neuvěřitelnou rychlostí.

Pár milých slov na dobrou noc

13. prosince 2010 v 21:21 | Belatrix Black
Konečně jsem dopsala tuto jednorázovku. Konec jsem udělala poněkud neobvyklý. Otázkou zůstává, jestli to je konec. Jde o to, co si pod posledními slovy člověk vybaví. Přeji příjemné počtení. Snad vás tahle povídka nezklame :)
Ps: Beltrix, přečti si to. Všechno není tak, jak vypadá :-).

Autor: Belatrix Black
Žánr: romantické, temné, smutné, smrt
Postavy: Lord Voldemort, Belatrix Black Lestrange

Pár milých slov na dobrou noc

Temnou deštivou nocí procházel muž skrytý pod černou kápí. V ruce svíral dlouhými štíhlými prsty hůlku. Jeho kroky nebyly přes kapky, které dopadali na zem a střechy domů, vůbec slyšet. Světla se zhasla. Zastavil se před velkou kovovou bránou. Chvilku váhal, protože to co šel udělat, šel udělat proto, že musel. Proč by ale musel? On nemusí nic! Co si řekne, to se splní. Jeho slovo je zákon. Nemusí nic! Ale tohle ano. Nesmí ztratit svou autoritu kvůli takové drobnosti.

Smířit se se smrtí

13. prosince 2010 v 17:05 | Belatrix Black
Jedna jednorázová povídka ode mě. Múza mě políbila! Sice ne tak, jak jsem chtěla (chtěla jsem dostat nápad na další díly), ale alespoň něco, ne? :) Přeji pěkné počteníčko.
Vaše Bella♥

Napsáno: 20. června 2010
Žánr: temné, psychologické, smutné
Postavy: Belatrix Black Lestrange, Lord Voldemort
 
 

Reklama