Drabble

Piknik

16. září 2012 v 16:10 | Belatrix Black
Ahojky,
je to doba co? Ano, úspěšně se s psaním flákám =D xD Ne, máte pravdu, není to moc k smíchu, ale člověk se stejně musí smát xD. Možná sem za chvíli ještě něco dám, ale to jen MOŽNÁ. Znáte mě xD. Teď tady máte takové drabble, co jsem napsala kdysi na zadání už ani nevím koho xD. Kažodpádně přeji hezké počtení, snad se vám tahle blbost bude alespoň trochu líbit xD.

Dovnitř a ven...

16. února 2012 v 21:20 | Belatrix Black
Ahoj!!! xD
Tak jsem se donutila sednout k Wordu (u PC jsem pořád xD ano, mám odblokované howrse, takže hraju a povídam si s kamarádkami na ICQ xD) a něco jsem napsala =D. Tahle krátká drabble povídka mě napadla, když jsem jela autobusem a bylo to na Valentýna xD. Nemá to žádnou souvislost xD. Snad se vám bude líbit tolik jako lidem na facebooku :D.
Příjemné počtení.
Vaše Bella

Teplo těla

18. března 2011 v 16:00 | Belatrix Black
Ahoj!

Tak po delší době, mám pocit, že se z toho začíná stávat pravidlo, něco přidávám. A ano, je to povídka. Drabble o jistém pocitu, který jsem včera měla. Byla jsem na to narozdíl od Belly sama, ale i tak jsem se tak cítila. No, asi se to ,,sladké sny" vyplatí :)
Zdá se, že odstavce už neblbnou, tak snad to tak i zůstane.
Teď vám přeji příjemné počtení :) Možná se tu objeví v nejbližší době nový design, tak se nelekejte :)
Komenty piště, prosím :)
Vaše Bella

Nikdo nemá být sám

24. prosince 2010 v 16:26 | Belatrix Black
Ahojík zlatíčka!

A je tu ten den, na který se nejspíš všichni těšíme už... celej rok xD. Vánoce jsou tady a zbývá jen málo času, než se všichni sejdou s rodinou u vánočního stromku. Nesmí chybět ani dlouhá (provokace) sváteční večeře. Já kapra ale nejim, babi, takže chci rybí prsty! =D xD A pak se vrhnu na tu kopici, která leží pod letošně křivým stromkem xD.

Kdybyste viděli můj začátek dne, asi by vás šíblo, jako málem mě. Já si tak v klidu spim a sestra vůbec nebere ohledy a je potichu asi jako na pouti. (Chápete tu ironii, jo?) Potom přiletí tatíček se slovy: ,,Vstávej a jdi zdobit stromek, je už půl desátý!" Než se vyhrabu z postele, je to další půl hodina doprovázená neustálým pruděním sestry. (,,Taťka ti něco říkal! Vstávej!") Cestou do koupelny slyšim: ,,Tak když se jde ještě koupat, možná bude stromek do osmi večer hotovej." Vrr... jak já to nesnášim. Ale teď je všechno hotový a já už hodinu sedim u počítače a sepisuju pro vás tento článek a především můj vánoční dárek pro vás. :)
mch

Takže přeji ty nejhezčí Vánoce a hodně dárků pod stromeček. :) Příjemné počtení :)
Vaše Bella

R.I.P. my heart...

16. prosince 2010 v 16:20 | Belatrix Black
Ahojík :)

Nj, už jsem tady zase. Chytla mě nečekaná múza. Prostě jsem se jen tak koukala na blogu do článků a na komenty a pak jsem si všimla tématu týdne. Už jsem si v pondělí říkala ,,To je dobrý, něco na to napíšu." , neměla jsem ale představu co. A teď najednou, z ničeho nic mě to napadlo. Okamžitě jsem všechno zavřela, otevřela Word a začala psát. No, a vzniklo tohle. Myslím, že to neni nejhorší. Vlastně se mi to moc líbí. Poslední dobou mě tenhle pár bere prostě nějak víc, ale to bude nejspíš tím, že jsem se do Voldyho... no nic.

Příjemné počteníčko :) Snad se vám to bude líbit jako mě :)

Vaše Bella

Být volná

16. prosince 2010 v 15:59 | Belatrix Black
Ahojík,
je to nějaká doba, co jsem něco napsala, já vím. Jenže je vy-víte-co a mám spoustu práce. Ok, přiznávám, zase tak hrozný to neni. Nechápu, proč jsem to dopsala až teď, když jsem to měla za pět minut. Takovou dobu to bylo rozepsaný... nj, tak teď už to tu máte. :) Snad se vám bude líbit a napíšete komenty.
Vaše Bella

Sen

16. prosince 2010 v 14:18 | Belatrix Black
Ahoj pusinky.
Jak se máte? Jak to zvládáte vy-víte-kde? No, podle mě je to hrůza, ale takovej mám názor na toto téma vždycky xD
Jinak, jak jste si asi někteří všimli, tohle je článek na téma týdne. Tohle téma se mi dokonale hodilo a hned jak jsem si ho přečetla, věděla jsem, že na to něco napsat musím.
Napsáno: 17.9.2010. Není to jednorázovka ani kapitolka. Je to drabble povídka a myslím, že se mi docela povedla. Ale to musíte posoudit sami :) Tak šup do čtení a spoustu dlouhých komentářů, prosím :)
Vaše Bella

Ps: Zítra se pokusím vložit další drabble s názvem ,,Být volná", zbývá mi už jen pár řádků, ale jsem teď natolik unavená, že nejsem schopná napsat už nic. I tohle mi dává pěkně zabrat xD. Nedivte se, budili mě v půl šestý. xD

Prázdná láska

14. prosince 2010 v 13:53 | Belatrix Black
Ahojík,
tak jsem si řekla, že vám trošku zkrátím čekání na kapitolku, mimochodem, mám jí už 1/2, a dávám vám sem drabble na 150 slov. Snad se vám bude líbit. :)
Pozn.: Je psána trošku netradičně. Myslím obsahově. V této drabble Bella svého manžela milovala, ale on její lásku odmítal a ještě jí ubližoval.
Normálně je jí Růďa naprosto ukradenej a ona jemu. xD Příjemné počtení
                                                                                                                          Vaše Bella

Touha

14. prosince 2010 v 13:47 | Belatrix Black

Touha


Touha. To je to, co mě žene vpřed. A jaká touha? Touha po něm. Po muži s těmi kdysi nádhernýma pomněnkovýma očima. Ale po čem na něm vlastně toužím? Po moci? On říká, že toužím po moci, po jeho moci, jako každý, ale to se mýlí. Ne. Jak bych mohla toužit po jeho moci? Sama mám moci dost. Díky němu. To on mne všechno naučil.
Po čem na něm tedy toužím, když ne po moci? Toužím po jeho přítomnosti tak, jako po kyslíku, který potřebuji k životu. Toužím po jediném slovu věnovanému mé osobě. Toužím po jednom jediném krátkém pohledu jeho očí. Jediném pohledu do mé tváře. Jeho blízkosti. Je pro mě důležitá, jako voda. Toužím po jeho pohlazení mých vlasů. Po jeho doteku. Toužím po jeho lehkém políbení, které se prohloubí ve vášnivé, naléhavé a divoké. Toužím se mu celá oddat. Darovat mu své tělo. Být s ním spojená navždy. Být s ním jedno tělo, jedna duše, jedna mysl a jedno srdce. Toužím mu dát všechno, co si přeje. Toužím splnit mu jeho přání. Toužím po jeho slovech lásky. Něžných dotecích na každičkého kousku mého těla. Svoje srdce jsem mu již dala, ale toužím po tom, aby ho přijal. Toužím po tom, aby mou lásku opětoval. Toužím po tom, aby mne miloval…

Konec

Vánoce v Azkabanu

14. prosince 2010 v 11:56 | Belatrix Black
Ahoj,
koukala jsem, že jsem dlouho nic moc nenapsala, tak jsem v rychlosti stvořila drabblík na 300 slov. Není to ale tak, jak myslíte. Snažila jsem se. Trvalo mi to napsat něco kolem hodiny. Teď jdu dopisovat Tělem a duší, nebo jak se to má vůbec jmenovat. xD Potom se vrhnu na další kapitolu nějaké povídky, ještě nevím jakou, ale asi to bude Očima smrtijeda, které mám už půlku předepsanou. 
Docela bych ocenila, kdyby se objevily komentáře i od nikoho jiného než mých SB. Těm, co komentují, moc děkuji. Byla bych ale vážně ráda, kdyby komentovali i další. Přemohli se a dotkly se klávesnice. Tak teď už přeji příjemné počteníčko, pište komentíky.
                                                                                                             Vaše Belatrix Black

Jak Belatrix o poslední kapku rozumu přišla

14. prosince 2010 v 11:08 | Belatrix Black

Jak Belatrix o poslední kapku rozumu přišla


Byla Bella. Krásná, odvážná, šílená a… zamilovaná.Šílenství se po patnácti letech ještě zhoršilo působením mozkomorů. Už nebyla jen trošku šílená a zamilovaná. Teď byla hodně šílená a ještě víc zamilovaná. Jakoby na ní působilo kouzlo amorova šípu, toho se ale nikdy nedotkla. Zbýval ještě malý krůček k čistému šílenství. A kdo by řekl, že o rozum přijde kvůli mudlovskému vynálezu zvanému mobil?

Jednoho večera seděla jen tak na terase a popíjela whisky. Koukala se na oblohu a počítala hvězdy. Poloopilá toho moc nenapočítala, takže to šlo stále takhle:
,,Jedna, dva, škyt, čtyři, ne…blbě. Jedna, dvě, čtyři, dvanáct, škyt, jé blbě!" Vstoupil mladý blonďatý chlapec. ,,Draco, já místo třinácti řekla dvanáct. Cháchachachá!" smála se.
,,Teto, ty ses opila!" Podíval se na prázdnou láhev.
,,Už to tak bude!"
,,Volali mi z banky…"
,,Volali? A jak volali? Jako že říkali ,Halóóó!´?"
,,Ne, na mobil."
,,Co to je, škyt, mobil?"
,,To teď neřeš, jde o to, že ti vykradli trezor a uletěli na drakovi!" čekal na její reakci.
Koukala na něj způsobem, který říkal: ,,Ano, teď už mě můžeš zabít." Když ale promluvila, bylo Dracovi jasné, že bude muset hledat dobrého psychiatra.
,,Hehe, hele hvězdy! Jedna, dva, čtyři…"

Konec

Jackie Decker
Tak jako drabble, nebo double drabble, je to moc dobré  :-D 8-) Docela vtipné :-D

Jen jedna cesta...

12. prosince 2010 v 16:15 | Belatrix Black

Jen jedna cesta...


Byla tma. Foukal silný vítr, který mě děsil. Měla jsem strach. Bála jsem se být sama bez něj, ale já to musela dokázat sama. Musela jsem se rozhodnout sama.
Stála jsem na rozcestí. Přede mnou dvě cesty a já si musela zvolit jen jednu. Ta pravá cesta byla jasná, světlá, krásná. Všude kolem ní rostly květy a zpívali ptáci. Mezi větvemi stromů se třpytily na sítích, které upletli pavoučci, kapky rosy.
Udělala jsem jeden krok vpřed. Potom jsem se ale zastavila. Uvědomila jsem si, co tahle cesta znamená. Život bez něj. Proti němu. Dokázala bych se mu postavit? Ublížit mu? Otočila jsem se na druhou stranu. Všechno utichlo, potemnělo. Žádná květinka, ani zvěř. Jenom cesta a kolem ní temné keře a několik stromů bez listí a malých větviček. Začali se ozývat strašidelné zvuky a pokaždé, když jsem se někam podívala, něco se tam mihlo. Jako kdyby se mi to ,,něco" chtělo schovat. Tak strašně jsem se bála. Rychle jsem si v hlavě přehrála, co znamená tahle děsivá cesta. Znamená život s ním po jeho boku. Na jeho straně. Boj proti jeho nepřátelům. Rozhodla jsem se jasně. Vydala jsem se vpřed. Svůj osud v rukou osoby, kterou obdivuji a miluji nade vše.
Zvolila jsem si cestu temnoty...

Pozn.: Původně měla být kapitolovka, ale kapitoly nebyly, tak je to drabble. :)
 
 

Reklama