Básničky

Bolestná agónie

21. února 2011 v 15:58 | Belatrix Black
Ahojky!

Jak se máte? =) Tuhle otázku nesnášim =D x)
Dlouho jsem se tu neozvala jako ,,normální" blogařka, co? Jenom jako paní ,,přísná rozhodčí" OPBS, ale mě její stav vážně naštval. Zbyli z jedenácti asi 4 lidé a to je vážně málo, takže tu ještě možná dnes přibude jistá anketa, která rozhodne o pokračování. Říkám možná, není to zaručeno. Dále je třeba zmínit již dlouho připravovaná rubrika ,,Pod hůlkou", jenže já už nevím, komu jsem slíbila, že bude vyslechnut jako 1. xD Začala jsem s Heliovkou, jenže jsem to nějak nedokončili, protože jsme museli hrát jednu dětinskou hru =D XD, nějak Forest temple se to menuje asi =D. Takže se mi ještě do ps přihlaště, kdo chce vyslechnout =D.

A teď už k věci.

Temnota

14. ledna 2011 v 19:35 | Belatrix Black
Zdarec!
Tak jak je? Asi nic moc před uzavíráním známek, co? xD
Předevčírem jsem slíbila básničku, ale nějak se mi nezveřejnila a včera jsem na to zapomněla úplně. Měla jsem toho moc. Takže se omlouvám a vkládám, doufám, že se bude líbit :) Psala jsem jí při ájině, bo sem se děsně nudila a naše učitelka je naštěstí naprosto slepá a i hluchá, takže to nebyl problém =D Příjemné počtení.
Zatím papa
Bella

Hvězda

16. prosince 2010 v 17:26 | Belatrix Black
Ahojík šmudlové! :D

Jak se máte, nj, zase zpoždění, ale jenom den. :D O víkendu bych vám sem měla vložit povídečku Jak se Belatrix učila luxovat, kterou mám do pátku odeslat paní učitelce do literární soutěže. xD Snad to dopíšu, né snad. Musim! Jinak, teď jsem dopsala básňo-drabble, nevím přesně, jak to mám nazvat. Je to takový drabble a je dokončený básničkou, no. xD Ve fyzice jsem se nudila, tak jsem rýmovala za stálého chichotání mé kamarádky a kecání pana učitele. xD On nám nakreslil něco na tabuli, vypadalo to jako šmouha, u toho napsal JZD a řekl, že je to kráva xD :D Celá třída chytla výtlem xD. Jejky, zase melu a nudim vás... xD

Takže příjemné počtení přeji :) Snad se bude líbit.
Otázka:
Kdo to je? =D

Ps: Hádejte, co mi přišlo včera poštou. Má to 12 3/4 palce, je to hnědý, mocný, zabilo to nespočet lidí a umučilo ještě víc. Co to je? =D Pokusim se vám sem dát někdy fotky. ;)

Vaše Bella 

Strach

16. prosince 2010 v 17:03 | Belatrix Black
Hojec :)

Tak zatim koukám, že jste čekali na 1.kolo něco depresivního a ono podle Piece ,,prd" =D Na to, abyste mě rozbrečeli, budete ještě mít příležitost, na to se spolehněte . Teď vám sem ale dávám básničku, kterou jsem použila v závěrečném kole OZBAB. Samozřejmě si domyslíte, o kom to je. Přímočařeji jsem to nemohla napsat, ne? xD Neni to nic moc, ale tak abyste tu měli aspoň něco, když povídky stojí.

Snad se vám to bude aspoň trošku líbit :)

Příjemné čtení a inspiraci všem soutěžícím. :)
Vaše Bella

The never existed love

14. prosince 2010 v 13:58 | Belatrix Black

The never existed love


Má láska je pryč.
Zemřela.
Možná že ale nikdy nebyla.

Stojím na útesu a přemýšlím.
Nad čím?
Jestli skočit,
nebo se k smrti zády otočit.

Váhám.
Zavírám oči.
Padám.

Už jdu má lásko k tobě,
k tobě jenžs nikdy nebyla.
Přesto jsem ale ráda,
že jsi mě milovat naučila.

Konec
 
 

Reklama