OPBS - vyhodnocení 2. kola + zadání

16. prosince 2010 v 17:57 | Belatrix Black |  Soutěž pisálků
(Zahájeno 28.11.2010)
Ahojík broučínci :)

Přináším vám vyhodnocení 2. kola soutěže ,,O poklad bláznivý smrtijedky". Zadání se nejspíš všem líbilo, protože jsem rozdala víc bodů než v předešlém kole. Práce byly moc povedené :).
Tady máte vyhodnocení :).

Ps: Byla jsem v kině.
Pps: Hádejte na čem! =D xD
Ppps: Ano, uhodli jste! xD =D


1. Hermiona
Nápad je to dost dobrý. Jen jedna věc. Počet slov nesouhlasí a to kvůli jedné zbytečné chybě. Před vykřičníkem ani otazníkem se nepíše mezera. Je to úplně stejné jako s tečkou. Jinak je pravopis bez chyb. A na to, žes psala drabble poprvé, se ti moc povedlo.

Body: 7/10

2. Paddy
Bez chyby. Zase nádhera, ale co jiného od tebe čekat? Nemám ani v nejmenším, co vytknout. Počet slov sedí, žánr a postava taky. Vážně nádhera!

Body: 10/10

3. Beltrix
Asi bych tomu vytkla časté opakování slovesa ,,být". Ale jinak snad nic ne. Počet slov to splňuje, žánr a postava taky. Nemám další výhrady.

Body: 9/10

4. Mikaela
Máš tam pár pravopisných chyb. Počet slov nesouhlasí. Samotný námět není špatný, ale není ani nijak extra super. Je to takový průměr, co člověk napíše poprvé.

Body: 6/10

5. Kaissie
Děláš stejnou chybu jako Hermiona. Před otazníkem se nepíše mezera. To potom způsobuje, že máš špatně i počet slov. Pár chyb máš i v interpunkci. Jinak to je moc hezky napsané.

Body: 7/10

6. Berenika
Jsou dvě věci, které bych tomu vytkla. Zaprvé, často se ti opakuje slovo ,,jsem" (19x na 300 slov je až příliš). Zadruhé, pár chybek máš v přímé řeči, ale není to nic hrozného. Děj je ale v pořádku.

Body: 8/10

7. Angelique
No, bylo tam chyb, které jsem ti připomínala a ty jsi je stejně neopravila. Máš tam 199 slov, což jaksi nesplňuje zadání. Trošku mi přišel divný ten konec a souvětí byla podivně dlouhá. A jak se tak koukám, chybí ti název.

Body: 7/10

8. Guenon
Páni! Tvoje povídka mě vážně naprosto uchvátila. Měla jsem z ní vážně depresivní pocit a chvilkami jsem si na místě jako Narcissi představovala mou sestru a jako Bellu pak sebe, ale to je vedlejší. Prostě nádhera!

Body: 10/10

9. Piece
- neodevzdala -

Body: 0/10

10. Heliovka
Stejně jako Paddy. Nemáš žádné pravopisné chyby, děj je perfektní. Počet slov taktéž v pořádku a vůbec se ti to moc povedlo. Asi si to přečtu ještě jednou, až nebudeš sedět vedle mě a smát se tý podělaný větě: Už tam skoro byla. Taktéž bych ocenila, kdyby ses přestala rýpat hůlkou v uchu, ještě se ti stane to, co Nevilovi.

Body: 10/10

11. Cassie
Děj se mi moc líbí a temnotu s depresí to splnilo dokonale. Přesně takhle jsem to myslela. Nemáš žádné pravopisné chyby a vlastně tomu není co vytknout.

Body: 10/10


Celkem slušné výsledky, nemyslíte? :)
A přamýšlela jsem, co vám dát za zadání a kupodivu jsem to vymyslela. xD

Zadání 3. kola:

Napíšete mi básničku! Ale ne jen tak ledajakou. Je omezena několika věcmi =D. Počet slok bude minimálně 5 a maximálně 15. Předem raději zakazuji parodii a slash. Jiank žádné další omezení není.

Ve zkratce:
Básnička:
Min. 5 slok, max. 15 slok
NESLASH a NEPARODIE!

Práce mi posílejte do 5.12.2010 na již známou adresu: bella.black.lestrange@seznam.cz.
Připomínám vám, že bych ocenila, kdybyste mi ohlašovali, že z nějakého důvodu práci neodešlete. Nevím, proč někteří z vás práci neposlali, tak pro příště, abych na vás nemusela čekat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Beltrix Beltrix | Web | 29. října 2011 v 21:25 | Reagovat

Tohle zadání se mi psalo snad nejlíp ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama