Mužem proti své vůli

12. prosince 2010 v 18:31 | Belatrix Black |  Jednorázovky

Aneb největší úchylnost, kterou jsem kdy napsala xD


Postavy: Belatrix Black, Harry Potter, Lord Voldemort
Žánr: Temné, erotika
Čtení jen na vlastní nebezpečí :) Nepíšu přístupnost, protože to za 1. nemá cenu a za 2. sama žádná omezení nerespektuji xD
Děj:
Harry Potter je zajat Voldemortem a Belatrix. Ona dostane úžasnou příležitost. Má našeho ,,vyvoleného" na 24 hodin  jen pro sebe.
Stav: nedokončeno

Pozn.: Nemam nervy na to, to teď opravovat. Obravím to někdy... no, až budu mít náladu. Přeci jen jsem dnes už z toho vkládání mrtvá..

Mužem proti své vůli

Běžel temnou uličkou. Snažil se někam schovat, ale nebylo kam. Kousek za ním se ozval syčivý a chladný hlas.
,,Schovávaná je přece pro mrňata Harry. Tobě je již osmnáct let, nemýlím-li se." krutě se zasmál
,,Hahahaha, myslím Mistře, že osmnáct let je jen tělu. Mozek má stáří dítěte v plenkách." Za Harrym stála Belatrix. Nemohl nikam utéct. Od doby, co uprchla z Azkabanu uplynuly již čtyři roky a její vzhled byl čím dál lepší. Už neměla ty hnusné shnilé zuby. Nechala si je kouzlem vrátit do původního stavu. Nehty už neměla šedivé a popraskané. Ne, ne. Měla udělanou švédskou manikúru. Ona si to klidně mohla dovolit, když trezor pomalu přetékal. Vyklubala se z ní celkem sexy žena, ale to si přece Harry nemůže připustit.
,,Mýlíš se Bello, stáří mozku není ani tak vysoké." Kývl na ní. Praštila Harryho do hlavy a on se skácel v bezvědomí k zemi.

Probral s na neznámém místě. Studená kamenná podlaha a zdi. Ležel tam, oči zavřené. Než se stihl rozhlédnout po své pravděpodobně cele, uslyšel klapání podpatků, potom cvaknutí zámku a někdo ho vytáhl za vlasy ven z cely.
,,Pán Zla s tebou chce mluvit. Pokud nepůjdeš sám, budu tě vláčet za sebou ve střepech, které se na zemi čirou náhodou objeví!" Raději šel poslušně za Belatrix.
Procházeli dlouhou a temnou chodbou, na konci ní vešli do místnosti.
,,Můj Pane." Poklonila se Belatrix. Voldemort seděl na stříbrném křesle s vyrytými obrázky hadů.
,,Bello." podivil se ,,Pojď sem a jeho spoutej." Učinila tak a přišla, co nejblíž to bylo možné.
,,Jak se ti povedlo dostat ho sem bez protestů?"
,,Řekla jsem mu, že jestli nepůjde sám, povleče se ve střepech."
,,To bylo chytré, ale bylo by to neproveditelné, jak jistě víš."
,,Ano Mistře, ale on ne." Upozornila na podstatný detail.
,,Chytrá opravdu." Zvedl k ní ruku a ona se jí chytla. Hned si jí přitáhl blíž a posadil si jí obkročmo na klín. Rukou jí zajel do celkem velkého výstřihu. Harry by se vsadil, že kdyby na ně líp viděl, Voldemort by měl ruku na jejím prsu. Reagovala na to celkem klidně, jakoby to bylo naprosto normální. No, ono vlastně bylo.
,,Moc chytrá. Ty jsi moje holčička, viď?" Jeho hadí jazyk vnikl do jejích úst. Harry si myslel, že bude zvracet. Nevěděl jestli z ní nebo z Voldemorta, ale pozvrací se.
Unikl mu zhnusený škleb a ,,Blééé." Toho si Voldemort samozřejmě všiml.
,,Copak se ti nelíbí drahý Harry?" Optal se ho.
,,To cuckání a ohrabávání. Já bych nikdy neoblizoval shnilou mrtvolu, nebo jedenasedmdesátiletýho hada!"
,,Vážně ne?" Zeptal se s nehraným zájmem. ,,Klid Bello, nenech se vyprovokovat." Pohladil svou milenku po tváři. ,,Budeš ještě zírat, čeho budeš v mé moci schopen. Bello, protože jsi jednoznačně má nejvěrnější a pravděpodobně nejschopnější a nejchytřejší smrtijedka, máš jedinečnou možnost."
,,Jakou prosím Mistře?" Tvář se jí rozzářila očekáváním.
,,Dávám ti povolení, dělat si tady s Harrym, od teď po celých 24 hodin, co chceš. Mám jen dvě podmínky. Nezemře a nezešílí."
,,Jinak cokoliv?"
,,Cokoliv."
,,Mistře...já...nevím co říct."
,,Děkuji by stačilo."
,,Děkuji mnohokrát." Znovu jí políbil.
,,Ubíhá ti čas. Tak běž a vezmi si ho s sebou." Slezla z něj a upravila se. Podívala se na Harryho a v očích se jí nebezpečně zablýsklo. Hrubě ho postrčila ze dveří, otočila se a poklonila svému Pánovi. Potom odešli z místnosti.

Odvlekla ho zpátky do cely. Tam ho nečekaně kopla do břicha. Hlavou narazil do stěny a než se stačil vzpamatovat, zasáhl ho Cruciatus. Byla to nepředstavitelná bolest. Daleko větší, než když ho mučil Voldemort.
,,Ale čopak, šnad tě ťo něbolí?" zachechtala se Belatrix ,,Přeče še nemůšeš šešipat hned na zašátku." Mluvila dětským šišlavým hlasem. ,,Když mě poplošíš a uděláš čo chči, přešťanu."
,,T...to...ni.....kdy!" Drkotal v bolestných křečích.
,,JAK CHCEŠ!" Bolest povolila. Belatrix byla naštvaná, že jí odmítl. Tak asi u ní ani není divu, co teď udělá. Zvedla ho na nohy, přimáčkla ho čelem ke zdi, ruce mu zvedla a kouzlem se mu zápěstí ocitli v okovech. Tričko, už tak zpocené a potrhané, mu strhla úplně. Chvíli si ho jen tak prohlížela. Jeho svalnaté tělo. Měla chuť po něm hned skočit. To ale nesměla udělat. Musela ho týrat a vychutnávat si jeho bolest a odpor co nejdéle. I přes to, že na ní neviděl, moc dobře věděl, co teď dělá. Špičkou jazyka mu přejela přes celou páteř. Něžně ho políbila na krk a přitom mu své ruce dala na hruď. Sjížděla s nimi dolů a obtahovala kontury jeho břišních svalů.
,,Však ty mě ještě budeš prosit, abych si tě vzala jako muže a né jako fackovacího panďuláčka." Pošeptala mu do ucha.
,,To nikdy!" Nehty, dlouhé víc než dost, mu bolestivě zaryla do kůže. Docela to bolelo. Asi jako několik injekcí najednou.
Odstoupila od něj dozadu. Uslyšel zasvištění něčeho ve vzduchu a potom asi o vteřinu později ucítil, jak se mu něco tenkého a koženého ryje do zad. Cítil zrychlený tep srdce, slyšel svůj zrychlený dech a bolestné zařvání, které se mu nechtěně vydralo z hrdla. Ze zad mu v pramíncích stékala krev.
,,Tak Hally. Až budeš chtít, abych přestala, stačí říct. Něco ti slíbím. Kolik ran dostaneš, dvojnásobek minut bude trvat potom Cruciatus. Nemáš příliš času na rozmyšlenou. Třicet ran jsou asi tak dvě minuty, nebo jen jedna. Za jednu hodinu mučení bys ale zešílel a ještě k tomu vykrvácel, tak to uděláme takto. Po pěti ranách bude deset minut Cruciatu a tak pořát dokola. Co ty na to?" Zlomyslně se ušklíbla. Posbíral všechny síly, aby mohl zařvat.
,,Nikdy neudělám, co chcete!"
,,Nikdy neříkej nikdy. To je rada do života, víš."
Další rána prosvištěla vzduchem a tvrdě dopadla na Harryho záda. Kousl se do jazyka, jak se snažil nezařvat. Poznal, že se mu v puse tvoří krev. Třetí rána. Za okamžík čtvrtá a pátá.
,,Nerozmyslel sis to?" Podívala se obličejem maminky, která lituje málé dítě. (Jak nesmyslné, že? xD)
,,Ne." řekl potichu
,,No, dobře. Crucio!" Nevydržel nátlak bolesti a začal řvát. Už po druhé minutě myslel, že víc nevydrží. Překvapilo ho ale, že vydržel celých deset minut, které se zdály býti věčností. Nedala mu ani chvíli oddech. Mrskla ho bičem přes celá záda. Po každé ráně se vždy udělala hluboká trhlina v kůži, ze které prýštila krev. Opakovalo se to ještě jednou. Když měl dostat třetí várku Cruciatu, už to doopravdy nevydržel a upadl do sladkého a necitelného bezvědomí.

Probudil ho dotek něčeho studeného na zádech. Byly to příjemné a lehké doteky. Už nebyl nikde připoutaný u zdi. Ležel na něčem velmi měkkém. Něčí ruka jemně mazala rány nějakou příjemnou studenou mastičkou. Byly to opravdu velmi hebké ruce. Nevěděl ale, kde je. Měl stále zavřené oči. Otevřel je.
,,To sis vážně myslel, že bych tě nechala umřít?" Promluvil jemu tak známý a nenáviděný hlas. Chtěl se zvednout, ale jeho příliš ochablé ruce se ani nepohly.
,,Lež, jsi příliš unavený. Kdyby ses chtěl zvednout, akorát by ses přerazil."
,,Za to můžete vy." Promluvil slabým hlasem. Nemohl mluvit nijak nahlas.
,,Můžeš si za to sám, dala jsem ti na vybranou." Schválně rukou přitlačila. Zasykne.
,,Copak? Ono tě to bolí?" Předstírala údiv.
,,Jo!" Odsekl
,,Fajn! Můžu tě tady taky nechat a záda ti posypat solí. Tak si vyber!" řekla velmi uraženě
,,Dobře, asi to vydržím." Zachroptěl.
,,Můžu ti to vyhojit kouzlem, jestli chceš. Buď si ale jist, že to nebude zadarmo."
Její tón se mu vůbec nelíbil, on slíbí, že udělá, co chce a ona mu potom řekne, aby třeba někoho zabil, ne?
,,A co za to chcete?" zašeptal
,,To ti neřeknu. Mohl by sis to rozmyslet."
,,To raději nechte ty rány otevřený."
,,Já udělám, co chci tak i tak. Ty máš možnost výběru. Přetrpět to, co udělám s bloestí nebo bez ní. Tak co?" Rány ho opravdu moc bolely, i když mastička bolest zmírnila.
,,Dobře. Vyhojte to, prosím." Jeho slova skoro nebyla slyšet.
Hůlka se dotkla jeho zad. Na okamžik posítil paniku. Klid, jenom vyléčí ty rány, snad. Říkal si v duchu, jako útěchu.
Stal se zázrak. Už ho nic nebolelo. Pokusil se pohnout rukou. To ještě moc nešlo. Na svalstvo stále působily účinky Cruciatu.
,,A teď musíš splnit to, co ti řeknu." pošeptala mu sladce do ucha. Prudce ho převalila na záda. Už věděl na čem leží. Na posteli!
Zápěstí mu opět uvízly v něčem pevném. Byly to ovšem provazy, né okovy.
,,Tohle ne!" Začínal pomalu panikařit.
,,Tohle jo!"
Přisála se mu na bradavku. Nejprve ho jen dráždila jazykem. Zničeho nic a bez jediného důvodu jí zkousla mezi zuby. Vydal jisté bolestné zasyknutí. Obkročmo si mu sedla přibližně na kolena a začala odepínat pásek, potom knoflíček a zip. Trošku se nadzvedla a sundala mu kalhoty i s trenýrkami
,,Ne!" vykřikl, jak nejvíc mohl
,,Neboj se," pošeptala ,,bude se ti to líbit."
Harry pevně semknul víčka. Tohle nemůže vidět. Vždyť ona si s ním může dělat cokoliv! Co udělá teď?!
Ukazováčkem se dotkla jeho vzrušeného údu a přejela jím celou jeho délku. Přiblížila obličej a svými rty polaskala žalud. Vzala Harryho vzrušení do ruky a pomalu jí pohybovala. Cítila, jak jí jeho penis tvrdne v ruce. Přesně to potřebovala. Kouzelnou pomocí si nechala zmizet své  oblečení. Jednou rukou přidržela penis tak, aby mohl co nejlépe proniknout dovnitř a pomalu se na něm začala pohybovat.
On se to snažil nevnímat. Představoval si, že je s Ginny. Se svojí nejmilovanější snoubenkou. Přece jen chtěl přijít o panictví s někým, koho má rád. Co když jí už nikdy neuvidí? Neudržel si jí v hlavě dlouho. Necítil tu její vůni. Cítil vůni Belatrix. Ač to byla celkem hezká vůně kokosu. Jemu připadala odporná, hnusila se mu. Co má ale dělat? Uvědomil si, že to s ním začíná pěkně mávat. Pohyby Belliiny pánve byly teď daleko rachlejší a tvrdší a on cítil vzrušení, které ještě nikdy. Od kamených zdí se odrážely slastné vzdechy. Nejdřív jen její, ale potom i jeho. Nedokázal vydržet. Zradil svoje přátele, když se rozhodl skončit s tím mučením, kterým prošel. Spečetil svůj osud.
Zanedlouho pocítil neskutečný tlak v přirození a nebyl schopen srozumitelně myslet. Zachvěl se po celém těle. Belatrix otevřela doteď zavřené oči a pro sebe se ušklíbla, když přestala. Byla zvědavá na jeho reakci po tom, co zastavila. V Harrym se jakoby něco zvrtlo. Vyvalil na ní pohled, který jí říkal: Proč jste přestala?
Slezla z něj a posadila se vedle něj.
,,Jé, tebe už to nebaví. To je škoda." Provokovala ho.
,,O..odpoutejte mě!" Vyhrkl. Překvapivě ho poslechla.
Věděla, že neuteče. Znala muže dokonale. Věděla, že když jsou u vrcholu, udělají cokoliv, aby dosáhli úplného cíle. I Pána Zla znala dokonale. Věděla co se mu líbí, co ho vzrušuje a co naopak nenávidí a někdy ho i ráda takhle provokovala.
Hned jak mu odepla ruce, Harry sebral všechny síly, aby udělal, co potřeboval.
Převalil se na Belatrix, která to samozřejmě čekala a tak si ho obmotala rukama, chytil jí za nohy, roztáhl je a pokrčil a několika tvrdými, rychlými a hlubokými přírazy do ní vpustil proud horkého semene. Hluboce a slastně vzdychla.
Konečně se mu ulevilo. Ta tíha je dole. Horší bylo, že mu už nezbila žádná síla na to, aby se z Belatrix svalil dolů. Zůstal na ní ležet a zmoženě oddychoval.
Když se konečně Bella vzpamatovala, pomohla mu ,,odkulit" se z ní a přikryla ho dekou.
,,Nechám tě, aby sis mohl odpočinot. Pán Zla by tě rád viděl fit, nebo umučeného, né zmoženého prvním sexem." Pohlédla na něj.
,,Nemáš hlad?"
Nereagoval.
,,Pottere?" Nic.
Nadzvedla se a poplácala ho po tváři. Opět žádný účinek.
,,Tohle ne chlapečku! Koukej se probudit!" Dala mu facky z každé strany jednu. Hlava se mu jen pokaždé přetočila na druhou stranu.
,,Pottere, prosím vzbuď se." Začal se jí třást hlas. Co teď?
Doufala jen v jedno, že to zabere.
,,Crucio!"
Povedlo se! Harry se probral nejspíš z bezvědomí. Hned kletbu odvrátila.
,,Proč?" Zeptal se, když se uklidnil z šoku.
,,Vypadalo to, že jsi..." zastavila a nasadila si opět ledovou a arogantní masku ,,...co proč? Jen tak."  Nemohla přiznat, že se o něj bála. Nebo spíš o to, co by jí udělal Pán Zla, kdyby Potter zemřel.
,,Máš nějaký čas, aby sis odpočinul, než tě bude chtít Pán Zla vidět. I když, ten čas bych klidně mohla využít já." Opět se položila.
,,Nechceš, abych nechala zmizet účinky Cruciatu? Jen tak, aby ses mohl alespoň trochu hýbat?"
,,A co za to budete chtít tentokrát?"
,,Nic. Pouhou tvou něžnost ke mě."
Co je zase tohle za nesmysl?


Tohle ještě není konec, nebojte se. Nějak se mi nechce to ještě ukončit. :)
Pár otázek? :)
1. Co se ještě stane, když uvážíme kolik mohlo uplynout času z 24 hodin?
2. Proč chce najednou Bella něžnost, když před tím se zdálá být dost tvrdá?
3. No názor ne? xD :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leah Leah | E-mail | 13. prosince 2010 v 20:16 | Reagovat

Myslím, že tahle povídka je určitě jedna z mých nejoblíbenějších :-) Určitě stojí za pokračování ;)...btw... makes me feel excited 8-)

2 Lussnape Lussnape | Web | 17. prosince 2010 v 17:34 | Reagovat

Moc se mi líbí, je fakt dobrá...uvítala bych pokračování :-)

3 Týna Týna | 12. února 2011 v 21:57 | Reagovat

Moc pěkný,bylo by fajn,kdybys napsala pokráčko :-D a teď ty otázky - tak mohlo by dojít ještě k menší výměně názorů mezi  Bellou a Harrym :-) a taky co nakonec bude z tý něžnosti :-D ...protože taky neni z kamene a každý ženský se líbí ,když je na ni chlap hodnej,dokonce i Belle (jednou za čas :-D)...názor jo? :-D tak můj názor je,že se ti to moc povedlo :-D (jinak promiň,že to píšu takhle zmateně ,ale vždycky když ty otázky očísluju,tak mě to nahlásí jako spam :-? )

4 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 13. února 2011 v 9:24 | Reagovat

Protože Bella je šílenec :D:D To je dostatečná odpověĎ na všechno :D Kdybych neznala fantasmagorium, asi bych tu teď seděla vykulená z toho, co někdo na blog píše, ale takhle mě to tak moc nepřekvapuje :D Jen tam mi to přijde anonymnější, takže..odvaha ti taky nechybí :D:D:D

5 Beltrix Beltrix | Web | 23. února 2011 v 13:29 | Reagovat

Já jenom doufám, že tu povídku přeci jen dokončíš ;) Začalo to skvěle a je hřích to neukončit ;)
1. Co se ještě stane? Myslím, že se toho stane ještě hodně :-D Minimálně Harry zlepší své sexuální zkušenosti ;)2. Tak asi každá ženská chce něžnost, a nemyslím si, že by byla Bellatrix až tak jiná ;)
3. Úžasný! Ale chci pokráčko ;)

6 Lulu Lulu | 9. srpna 2011 v 21:56 | Reagovat

Skvěláá :) Možná že sice je trochu perverzní...ale kdo perverznosti nerad, že :D Nu a co by se ještě mohlo dít...ted mě napadlo něco dost šílenýho, jako že by se Bell postavila na Harryho stranu, protože by jí začalo záležet na jeho osudu nebo tak.. :D a to by pochopitelně vedlo k něžnostem...:D a na třetí otázku jsem vlastně odpověděla hned prvním slovem :)
A určitě pokračování...sice je tahle povídka už z prosince...a já nikde nenašla pokračko...ale mylsim že bysme to uvítali :-)

7 Gabux Gabux | Web | 31. července 2012 v 12:33 | Reagovat

Píšeš dokonale :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama