Kapitola 4.

12. prosince 2010 v 13:21 | Belatrix Black |  Starý vs. Nový život

Na hotelovém pokoji, aneb zatracená tělesná přitažlivost

Nejprve nevěděl, jestli tam má opravdu přijít. ,Třeba nepřijde, ale aspoň se projdu.´, Ale kam jít? K sakru! Je to Belatrix. Belatrix Blacková, žena, co zabila Siriuse.´, Tu krásku, kterou zničil Azkaban, nemůžeš obviňovat. Skoro jí přeskočilo!´, A nemohla si za to sama?! Neměla se postavit na stranu toho hadího ksichtu!´, Zamilovala se... asi. To je lidské ne?´, Ale proč do takovýho vola?´, Jak to mám vědět?! Nevím! Třeba byl hezkej. Tak pojď už!´
,,Ach jo!" povzdychl si a vydal se na cestu.


Všude byla tma, jen pouliční lampy svítily na ulicích. Harry čekal, jestli Belatrix opravdu přijde.
Na jednu stranu doufal, že ne a na druhou, že ano. Teď i světla zhasla. Ozval se hrom a přes nebe probleskl ohromný blesk ve tvaru lebky a hada. Nebe ještě víc potemnělo. Nebylo vidět nic, nebylo slyšet nic. Zatajil dech a doufal, že ho nezradila. No, u ní by nebylo divu. Vypadalo to ale, že tu nikdo není, protože nebylo slyšet ani pípnutí, ani listí nešustilo. A pak uslyšel, pravděpodobně z velké dálky kroky. Schoval se v uličce, v níž byl, za nějaký kontejner a snažil se nedýchat. Bál se, co se může stát. Co ho to zase napadlo. Nejraději by si nafackoval.
Na ulici cvakl zámek a otevřely se dveře. Vyšel starší muž a rozhlížel se kolem. Poté se někoho zeptal:
,,Co je to s těma světlama? A to počasí, to je divný. Nevíte, co se děje?"
,,Ano. Smrt si pro vás přišla!" řekl ženský hlas a ulici ozářila zelená záře.
Harry si zakryl ústa rukou. Zase bylo ticho, ale jen na chvíli. Kroky se začali blížit a jeho polil pot. Teď věděl, že tohle nemůže dopadnout dobře!
Zastavila se na druhé straně kontejneru, než byl Harry.
,,Snad si nebudeme hrát na schovávanou, Pottříčku. Co jsi mi chtěl?" zeptala se Belatrix.
,,Proč jste to udělala?" nereagoval na její otázku. Stále zůstával ve svém úkrytu - neúkrytu.
Vyslala zelený paprsek, který narazil do kontejneru. Harryho ten náraz svalil na zem a on viděl jen odraz paprsku v kaluži. Pro jistotu si připravil hůlku. Měl na ní už zase ten strašný vztek jako před půl rokem.
,,Crucio!" zaburácel a vyskočil z úkrytu. Bella kletbu odrazila bez problémů a zasmála se.
,,Teď nemám čas na hraní. Odpověz! Proč ses se mnou chtěl sejít?!" poslední větu po něm bezvýznamně plivla.
,,Já nevím. Něco ve mně říkalo...," už to nedořekl. Nevěděl, co má říct. Ona uviděla v jeho mysli vzpomínku na uplynulé hodiny a nemohla zadržet tichý vzdech.
,,Nevím, co se stalo a proč se to stalo. Začal jsem obdivovat vaší krásu. Vzhledem k tomu, že jste byla v Azkabanu a že je vám kolem padesáti - vypadáte na míň. Hodně míň," řekl najednou a vůbec netušil, co to právě řekl. Nejprve se dívala naštvaně, potom se pousmála. Byl to úsměv, který u ní viděl poprvé. Zatracená tělesná přitažlivost!
,,Zabila jsem ti kmotra," připomněla mu a ušklíbla se.
,,Za to bych vás nejradši zabil," odpověděl, ale ve skutečnosti jí vůbec neposlouchal a pomalu k ní přistupoval.
,,A proč to neuděláš?" zeptala se ho flirtovně.
,,Nemohl bych udělat tohle," odpověděl a vtiskl jí polibek. Chvíli si to nechala líbit, pak se odtáhla.
,,Tohle nejde, nemůžeme tohle dělat!"
,,Ne, nemůžeme. Ne tady," řekl, chytil ji za ruku a táhl ji někam po ulici. Po chvíli zjistila, že míří k hotelu.
,,Ne, ne, ne! Ty ses zbláznil, tohle nej...," nedořekla, protože jí umlčel dalším polibkem. Byla v rozpacích a on ji dovlekl, až dovnitř na recepci. Posadil jí na pohovku.
,,Počkejte tady," poprosil a šel k recepčnímu stolu.
A proč ho sakra poslechla? Proč se prostě nezvedla a neodešla? Seděla tam, jen tak a sledovala ho. Mezitím co on mluvil s recepční, měla čas se rozhlédnout. Hotel byl opravdu stylový. Dokonce nad dveřmi bylo pět hvězdiček. Co chce ten kluk udělat? Pro někoho je to očividné, ale někoho v její situaci to nenapadne. Přece by s ní nechtěl... Ne to je nesmysl, je mu jen šestnáct let a nenávidí ji.

Belatrix Blacková byla moc hezká žena. Měla už tolik mužů. Dokonce i Lucius jejímu kouzlu párkrát podlehl, i přes to že byl ženatý. A Narcisa o tom nemá dodnes ani tušení. Ale kdyby jen Lucius. Měla ještě jednoho bývalého milence. O jejich vztahu se nikdo nikdy nedozvěděl. Byla by to katastrofa, kdyby se zjistilo, že největší čaroděj všech dob podlehl právě jí. Zničit pověst muže, kterého milovala? To by udělat nemohla. A co hůř, většina mužů jí měla za děvku. To bolí každou... Z jejího smutného a bolestného zamyšlení ji vyrušil Harry.
,,Děje se něco?" zeptal se opatrně. Ona si to neuvědomovala, ale oči se jí leskly.
,,Ne, nic. To je dobré. Jen... jen jsem se zamyslela," odpověděla mu velmi smutným hlasem. Chytil ji zase za ruku a odvlekl ji k výtahu. Hned, jak se zavřeli dveře, začal ji zuřivě a vášnivě líbat.
,,Počkej, počkej! Tady ne! Tady to nemůžeme dělat!" řekla, když jí vjel rukou pod šaty a začal jí hladit stehno.
,,Přestaň... dost! Ahh..." Přes ústa jí prošel malý vzdech po polibku na krk.
,,Přestaň! Měla bych bát rozumná.... aspoň já, když tobě rozum chybí!"
,,Tak proč... mě neodstrčíte, když... nechcete?" zeptal se a nepřestával jí líbat každou volnou část na krku a hrudi. Výtah zastavil a otevřeli se dveře. To ji zase vzal za ruku a vedl ji do pokoje. Galantně jí otevřel dveře a zamkl je na tolik západů, kolik to šlo.
Zrychleně dýchala, až jí v krku uvízla otázka: ,,Co to děláš?"
Teď se otočil a koukal na ní do jejích černých očí. Ona se zatoulala do jeho mysli. Chtěla se podívat, kolik žen měl a do jaké míry. Viděla jeho polibek s Cho a víc nic, jen to, že se mu líbí, ten Weasleyovic spratek Ginny. Nikdo jiný. Žádná jiná žena v jeho životě nebyla. Ušklíbla se. Harry se sebral a šel k ní.
,,Dovolte," řekl, gentlemansky jí sundal plášť a pověsil ho na věšák do skříně. Potom nastalo hrobové ticho. To ticho bylo depresivní a čím déle trvalo, tím to bylo horší.
,,No... tak co? Co hodláš podniknout ty Einsteine?" zeptala se ho.
,,Asi jsem to nedomyslel," přiznal.
,,Já ti dám vybrat. Máš dvě ne, tři možnosti. Zaprvé, rychle odejdeme a zapomeneme na to. Zadruhé, můžu tě umučit k zešílení, ovšem to není možnost, nýbrž moje sebevražda.
A zatřetí, můžeme tu zůstat do rána." Při poslední možnosti se zamyslel. Bylo to opravdu lákavé. Byla tak nádherná.
,,Jedna otázka než odpovím. Kolik je vám opravdu let?" Naštvaně na něj hleděla. Nesnášela, když se jí někdo ptal na věk.
,,Narodila jsem se 13.4. 1951 stačí?! Spočítej si to, jestli to umíš."
,,Je mi to jedno!"
Sedla si na postel. Rozhodla se počkat na jeho odpověď v sedě. Nedočkala se jí. Místo odpovědi ji povalil do lehu. Cítila jeho polibky, tentokrát lehké a nezkušené. Jen doteky rtů. Pootevřela ústa a dotkla se jazykem toho jeho.
Od této chvíle přestalo vše kolem existovat. Byli jen oni dva. Ne Belatrix a Harry, ale ona a on. Jediné co vnímali, byly doteky a polibky.
Rozepnula mu košili, která spadla na zem. On vyhledal zip na šatech. Rozepnul ho a šaty jí pomalu stáhl podél boků a nechal je dopadnout ke košili. Bella byla hodně hubená, až jí byly vidět žebra. Bylo mu jí líto. Přesunul své rty o něco níž - na krk. Sjížděl čím dál doleji na břicho a jazykem jí začal lechtat v oblasti kolem pupíku. Zvonivě se zasmála, jak jí to polechtalo, zvedla mu hlavu a opět si přitáhla jeho rty. Při tom mu sundavala kalhoty. Když je rozepnula, zajela do nich rukou. Harry úplně zkoprněl. Nechtěla, aby byl zkoprnělý, nechala toho a kalhoty mu jednoduše sundala. Byli plně ponořeni do všeho toho. Bylo jim tak krásně, příjemně a cítili se v bezpečí.
Za okamžik oba leželi nazí pod prostěradlem a mazlili se spolu.
,,Jsem stará! Tohle nejde, vždyť jsi ještě kluk!"
,,Nejste stará! Vypadáte nádherně!" řekl a políbil jí ňadra.
,,Jsi milý. Opravdu to chceš? Abych byla zrovna já tvoje první žena?"
,,Já nevím. Nevím jestli chci, abyste to byla vy. Jen jedno vím, že vás chci," odpověděl jí a ruce jí přimáčkl k posteli.
,,Ssss!" sykla, když se jí omylem dotkl levého předloktí.
,,Promiňte," okamžitě zareagoval a políbil jí šíji. Oboum dvoum se divoce rozbušila srdce. Roztáhla nohy od sebe po té, co ji ještě více připoutal ruce svým sevřením. Nebolelo jí to. Pocítila daleko větší stisk. Když jí za ruku chytil Pán Zla, měla pocit, že jí rozdrtil zápěstí.
Prohnula se jako luk a slastně vzdychla, když do ní vnikl. Byli spojeni tak, že to víc už asi ani nejde. Ten pocit, který cítili byl neuvěřitelně krásný a doufali, že nikdy neskončí.

Konec 4.kapitolky

Za komentář vás neukousnu! :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pimpinela pimpinela | Web | 12. prosince 2010 v 14:16 | Reagovat

No jasné, tí chlapi :DD Harry jaký úplne zmysli zbavený :D:DD No za ten bozk by asi Voldy Bellu "len" mučil...toto...ehm, no bude mať čo robiť aby sa to Voldy nedozvedel :D...vyspať sa s nepriateľom :) :). Taká kolosálna chyba...tož vášeň ja zradná mrcha :)

2 HermionaWeasley HermionaWeasley | Web | 12. prosince 2010 v 14:19 | Reagovat

super...=)

3 Týna Týna | 14. prosince 2010 v 19:37 | Reagovat

hezký,Bella si zaslouží ,aby ji konečně  taky někdo miloval

4 Beltrix Beltrix | Web | 23. ledna 2011 v 9:24 | Reagovat

Nádherný, úplně mě z toho mrazilo. Akorát si myslím, že Bellatrix by mu svůj věk neprozradila, je to přece dáma s velkým D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama