Kapitola 3.

12. prosince 2010 v 12:55 | Belatrix Black |  Starý vs. Nový život

Tajemný dopis

Ron s Hermionou na tento výjev koukali s vykulenýma očima a otevřenou pusou.
,,Harry! Co je to s tebou?! No tak, víš ty vůbec, co děláš?!" volala na Harryho Hermiona.
,,Ne, to asi neví, jinak by to nedělal!" řekl vyjeveně Ron.
,,Harry přestaň!" přikázala Hermiona, ale bylo to marné. Byl jako omámený, stejně tak Belatrix. Pomalu jí sjel od pasu, až na kozačky a potom po nich směrem nahoru. Znovu na pas a potom... na prsa. Celou dobu jí vášnivě líbal a rukou jí projížděl vlasy. Ona přitiskla svojí ruku na jeho a ještě víc na ní přitlačila. A on jí poté strčil ruku na rameno pod šaty. Začala mu rozepínat košili a on rukou sjížděl níž a níž a níž....
,,Áááááááááá!" Hermiona se na to nemohla koukat, musela ho zastavit, proto začala piště tak, že ten, kdo jí byl nejblíž, málem ohluchl. Ti dva se okamžitě zarazili. A v čas. Její ruka mířila právě k jeho pásku. U Harryho stačilo pár centimetrů a... a... dopadlo by to špatně. Odtáhli se od sebe a Belatrix si začala upravovat šaty. Prudce se zvedla a šla k baru, kde popadla láhev whisky, sedla si na židli a začala jí do sebe lít. Harry chvíli vykuleně seděl, pak sebou práskl na zem.


Po delší chvíli se ozvala rána. To se někdo přemístil. Před Belatrix se objevila malá ošuntělá postava. Byl to domácí skřítek Narcisy a Belly Blackových - Samantha.
Uklonila se a promluvila.
,,Moje paní, vaše sestra říkala, že nemáte pít. Prý vám to nedělá dobře."
,,Ale pralinky už doma došly," protestovala a bylo poznat, že začíná být opilá. Taky aby ne, půlka whisky byla pryč. Samantha jen zakroutila hlavou, láhev jí vytrhla z ruky a roztříštila jí o zem.
,,Co si to dovoluješ ke své paní?! Okamžitě to vrať tak, jak to bylo!" zařvala na ní.
,,Omlouvám se, ale ne. To nejde," řekla Sam, rozbila všechny zbylé láhve s alkoholem a zmizela. Bella teď seděla, zoufalý pohled ve tváři upírala na podlahu. Už nevypadala opilá. Skřítka použila nějaké kouzlo, takže teď byla naprosto střízlivá. Udělala chybu. Oni oba udělali chybu. A teď nevěděla, jak z toho ven.
,No tak, co by udělal Pán Zla?´,Kdyby tady byl? Zabil by vás oba!´,Nic by neudělal, protože kdyby tady byl, nic by se nestalo a Potter by chcípnul!´,Jenže on tady není!´,Tak zabiju ještě ty dva a Pottera a v klidu odejdu.´,A když se to Pán Zla dozví, zabije tě!´,Tak co mám kruci dělat? Do čeho jsem se to namočila?! On se vlastnostmi tak podobá Pánovi Zla. Jako kdybych cítila jeho vůni, jeho polibek...´ Seděla tak a přemýšlela asi 5 minut. Hermiona s Ronem se teď neodvažovali pohnout a omámený Harry ležel stále na zemi. Hlavou se mu stále honily stejné myšlenky jako jí! Co má dělat? Jak se má zachovat?
,,Ehm...," vydala ze sebe najednou Bella. ,,No, co? Plán... vyprovokovat se nezdařil," řekla rozpačitě
,,Třeba by se podařil, kdybyste vypadala o něco hůř." Harry se trochu vzpamatoval. ,,Já za to nemůžu!" řekl na Hermionin vyčítavý pohled.
,,A já za to snad můžu, že jsi mi připadal jako Pá...,"zarazila se Belatrix, když pochopila, co málem řekla. Ne, on není on, protože on je daleko lepší než on.
,,Já jsem naprosto odlišný od Voldemorta!" A to Harry zase říct nechtěl. To je v háji!
,,Pardon, od Vy-víte-koho," omlouval se a polkl.Snažila se udržet.
,,Kruci!" potřebovala si zanadávat. Když to ovšem řekla, všichni sebou polekaně cukli.
,,Já vím, já vím, stačilo by přidat O," řekla na to prostě.
,,Nikoho mučit nechci v této situaci. Dá se říci, že v této situaci jsem před srdečním kolapsem." Ron si vyměnil s Hermionou nechápavý pohled.
,,Pro tentokrát udělám výjimku a nechám vás na pokoji," řekla po kratší odmlce.
,,Necháte nás žít a nic nám neuděláte?" zeptal se Harry celkově v klidu, trochu překvapen.
,,Možná jenom jedno. Naposledy." Namířila na Hermionu hůlku. ,,Crucio!" Hermiona vyjekla, ale jen na chvíli. Bolest hned polevila. Potom namířila hůlku nad sebe a zrušila ochranná kouzla. Přešla na místo, kde by dobře viděla na dveře. V hůlce se jí formovala smrtící kletba. Dveře se rozrazili a bystrozora ozářil zelený paprsek. Za ním stáli další, alespoň sedm. A tak se Belatrix přemístila pomocí onoho velkého, černého oblaku pryč. Cestou ještě stačila zapálit 2 domy a zabít 5 mudlů, kteří zrovna šli po ulici. Měla opravdu náladu pod psa. Hůř se necítila od doby, co utekla z Azkabanu.

***

Objevila se v Malfoy Manor, přešla ke své posteli a lehla si na ní jen tak oblečená. Nevšimla si, že v jejím pokoji někdo je. Zavřela oči a rozhodla se pokusit usnout. Nic jí na to neřekl, zvedl se z jejího křesla a pomalu neslyšně šel k ní. Ucítila dotek chladné ruky na tváři, ale oči neotevřela. Přejel jí prstem přes rty. Zalapala po dechu. Tušila, kdo to je a bylo jí divné, jak se chová. Chtěla si vychutnat každý jeho dotek, každou vůni. Chytil ji za pas a vyzvedl do polosedu. Byl u ní tak blízko, jeho rty na dosah. Chtěla ho políbit, ale on jí ucukl a pustil ji.
,,Bello?! Kdes celou tu dobu byla a o co ses to teď snažila?! Už jsem ti přeci jednou říkal, že ,,TO" se už nikdy nestane," promluvil na ní její Pán. Zvedla se, klekla si na kolena a políbila lem jeho hábitu.
,,Vstaň!" přikázal Voldemort. Ona tak učinila. Nechtěla se mu dívat do očí. Bála se, že v těch jejích uvidí, co všechno provedla.
,,Odpusťte Můj Pane," zaprosila.
,,Já, jenom jsem... Chtěla jsem, tedy nechtěla, ale chtěla jen...," koktala. Co mu asi tak měla říct? Nevěděla.
,,Já vím, co jsi chtěla a buď ráda, že se tak nestalo. Neodpověděla jsi mi ale na mojí 1. otázku. Kde jsi byla?!" řekl chladným, rozzuřeným hlasem, že sebou úplně cukla.
,,Vlastně... prosím, odpusťte, prosím,... prosím...," svalila se mu k nohám a rozplakala se.
,,Že ty jsi zase zabila nějakého smrtijeda? Nemusíš plakat. Nehodlám tě potrestat. Notak, Bello, vstaň a uklidni se," snažil se ji utěšit a jeho hlas byl teď jemný.
,,Jenže... já zabila dva a ještě k tomu jsem... Ne, to vám nemůžu říct. Zlobil byste se. Zabil byste mne. Odpusťte mi to prosím." Nebyla ale vůbec k utišení a jemu docházela trpělivost.
,,Tak dost! Vstaň!" Lekla se a rychle se postavila. Nechtěla ho ještě víc provokovat.
,,A teď mi řekni, co jsi ještě provedla?!"
,,Nechtěla jsem to udělat, prostě jsem... neovládla jsem se. Nebyla jsem to já... prosím, Můj Pane, věřte mi." Přestala plakat, ale byla opravdu zoufalá.
,,Nebyla jsi to ty? Co jsi nebyla ty? To chceš snad říct, že jsem to byl já?!" už zase na ní začal křičet.
Ne, Můj Pane, já někoho... políbila," vylezlo z ní.
,,Koho jsi políbila?!" zeptal se a probodával ji rudýma očima
Ona mu v tom bránila. Do své mysli ho nemohla pustit. Voldemort byl dobrý nitrobranec a boural Belliiny zábrany jednu za druhou. Mezitím, co ona stavěla další, on rozbil dvě, až se dostal k její mysli. Uhnula mu pohledem a zavřela oči. Tím přerušila spojení. Hrubě ji udeřil do tváře a ona spadla na zem. Na tváři měla velká škrábanec, ze kterého jí tekla krev.
,,Já se to jednou dozvím! I když se mi v tom budeš snažit zabránit. Zjistím, co jsi přede mnou chtěla utajit, na to se spolehni." S těmito slovy odešel.
Když měla jistotu, že je pryč, rozvzlykala se. Ano, Bella ho milovala. Nechtěla mu ublížit, nechtěla, aby se na ní zlobil. Nesnesla by, kdyby jí nenáviděl. Přeběhla ke dveřím a vší silou je zabouchla, svezla se po nich dolů. Chtěla přestat plakat. Naposledy plakala, když zmizel Pán Zla. Předtím snad někdy, když jí bylo 19 let. Proč to na ní dolehlo zrovna dnes? Zakázala si dál brečet a zadívala se z okna. Ťuk, ťuk! Uslyšela klepání ptačího zobáku na okno. Za sklem stála sněžná sova a držela v zobáku dopis. Utřela si slzy a šla okno otevřít. Sova přelétla na stůl a položila na něj dopis. Bella dopis rozložila, sedla si a začala číst. Písmo bylo nečitelné, nadrapané a s hrubými chybami.

Ahoj,
já ani nevim proč píšu. Je to divný a mam s toho divnej pocit. Musim vás vydět a musíme si vijasnit nějaký věci. Co kdibysme se sešly v uličce vlevo od tý restaurace ve který se stal ten průšvich. Nevadí jestli nepřídete. Možná že by bylo lepší kdybyste tam nepřišla. Budu tam čekat ještě dneska v... teď je půl dvanáctý takže řekněme tak o púlnoci.

Podpis v dopise chyběl. Co to znamenalo? Kdo jí dopis poslal? Mohl to být jeden z těch třech. Ta mudlovská šmejdka asi těžko. Proč by jí chtěla vidět? Ta to být nemohla. Přestala uvažovat a odepsala:

Dobře. Přijdu, ale za své činny neručím.
Belatrix Black

Pod to se podepsala. Dopis strčila sově do zobáku a pustila ji ven. Chvíli koukala za ní, pak se rozešla ke skříni a vyndala z ní krásné, černé, večerní šaty s rozparkem až ke stehnu. Měli samozřejmě dlouhý rukáv. Položila je opatrně na postel. Potom zamířila do koupelny, aby se opláchla. Nakonec si po dlouhém uvažování namočila i vlasy a umyla si je voňavým, kokosovým šampónem. Ona měla moc ráda kokos. Když už byla dokonale kokosově umytá, kouzlem si upravila vlasy tak, že je měla rovné, dlouhé až po pas. Sedla si ke své toaletce. Nejprve si vzala místo přívěšku, který měla, krásný stříbrný řetízek s hadem. Víčka si zvýraznila červenými očními stíny, oči si obtáhla černou tužkou a řasy namalovala černou řasenkou s diamantovým leskem. Rty namalovala krvavě rudou rtěnkou a potom jí ještě přejela leskem. Až teď si řekla, že skončila. Oblékla si ty krásné večerní šaty, vzala si hůlku a černý kožený kabát až na zem a přemístila se na smluvené místo.


Konec 3. kapitoly

Komentíky neuškodí :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka ,,Starý vs. Nový život"?

Ano
Ne

Komentáře

1 pimpinela pimpinela | Web | 12. prosince 2010 v 14:05 | Reagovat

:D Trošku sa čudujem, že Bella sa dokázala ubrániť pred Voldemortovými snahami dostať sa jej do hlavy...
Ten záver ma dostal...akoby sa chystala na ples..jo vlastne ono to bolo rande :D Rande s Harrym :DDD...

2 HermionaWeasley HermionaWeasley | Web | 12. prosince 2010 v 14:10 | Reagovat

Páni...=)
žádný jiný slovo na to neexistuje...=)

3 Týna Týna | 14. prosince 2010 v 19:33 | Reagovat

Nenam co dodat...krása :-)

4 Beltrix Beltrix | Web | 14. ledna 2011 v 21:33 | Reagovat

Perfektní. Nádherný. Akorát si myslím, že ani Harry by v dopise neudělal tolik chyb :-D

5 Perseus Perseus | 23. ledna 2011 v 21:04 | Reagovat

Hm, tahle kapitola mi přišla slabší, než předchozí dvě, trochu zmatená a mám jeden dotaz. Ty pravopisné chyby v dopise od Harryho byly naschvál?

6 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 23. ledna 2011 v 21:16 | Reagovat

[5]: Ano, naschvál. A slabší ti to asi přijde tím, že je to starý už téměř rok :-D Teď už jsem se zlepšila :-) ;-)

7 Perseus Perseus | 24. ledna 2011 v 15:29 | Reagovat

Tak já se zkusím časem dopracovat k těm novějším věcem :-D

8 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 12. února 2011 v 22:42 | Reagovat

Ou ou ou, líbí se mi, když se nechovají jako v knížce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama