Kapitola 13.

16. prosince 2010 v 16:08 | Belatrix Black |  Starý vs. Nový život
Tramtadadá!
Kašlu na čekání. Moje nedočkavost, až si to přečtete, je větší :D Kapitolka je opět megadlouhá. Má 2100 slov. Psala jsem jí z největší části dneska, ale myslím, že se bude líbit. :)
Čekám ale spoustu komentářů! Tak mě nezklamte a ať jsou pořádně dlouhý, ty mam nejradši. :D Takových 10 řádek klidně :)

No, tak nebudu zdržovat, příjemnou zábavu :)
Vaše Bella


Tři muži jen jedna žena


Nakvašeně odcházel z pokoje. To snad není možný! Ona... on... oni se tam před ním v klidu muckaj a ona se ho pak za jednu poznámku snaží zabít. Při nejmenším trvale poškodit hlavu. Dyť to ani nechtěl říct. On ten Brumbálismus je ale tak přehnaně nakažlivý, že ty slova pak jdou z pusy sami. No, možná je tam neměl nechávat o samotě. Mohli by vyvést nějakou hloupost. Ale co je větší hloupost, než když Potter ,,Vyvolený" mucká Belatrix, masovou vražedkyni a smrtijedku? Tak to nám Merlin pomáhej, jestli nás má tenhleten zbavit Pána Zla. Pako Potter - arogantní tupec, co ani neumí sám připravit mnoholičný lektvar. Nebýt ,,Chodící knihovny" Grangerový, tak je už nahranej v prvním ročníku.

Dorazil konečně do knihovny. Svalil se tam na pohovku, vzal do ruky opět knihu, kterou měl rozečtenou a četl. No, četl. Tomu se ani čtení říct nedalo. Spíš do toho bezmyšlenkovitě civěl.
,,Sakra," zanadával potichu. Právě si uvědomil příšernou věc. On na ní žárlí, úplně obyčejně žárlí.
Mávnutím hůlky si přivolal láhev skřítčího vína, které se okamžitě začalo nalévat do skleničky, co přilevitovala spolu s láhví. Vzal jí do ruky, jemně s ní zakroužil, přičichl a malý doušek vpustil do úst.
,,Výborný ročník," konstatoval sám pro sebe. Knihu uložil zpět do police a se zavřenýma očima, sem tam upil ze sklenky, zabloudil do svých vzpomínek.

***

Zaklepala na dveře domu. Ty se hned otevřely a vykoukl z nich černovlasý muž.
"Belatrix? Co tu děláš?" zeptal se rozpačitě a dveře zcela otevřel.
"Severusi, chci tě!" zašeptala, ale velmi důrazně.
"Bel...," nestihl se ani vzpamatovat. Ucítil její horký a k jeho i její smůle opilecký polibek. Rychle ji od sebe odtáhl.
"Sakra, co se zase stalo?" Nic neříkala. Odpovědí mu ale byly jasně zářící slzy v očích.
"Už zase Pán zla?" ptal se mírně. Přikývla. Vzal ji za ruku a vtáhl dovnitř do domu. Následně se za ním zaklaply dveře.
"Sedni si a zůstaň tu," přikázal jí, když ji usazoval na pohovku. " Uvařím ti lektvar, co ti pomůže zbavit se bolesti následkem Cruciatu."
"Nemučil mě," hlesla tiše.
"Ne?" ptal se pro jistotu. Zakroutila hlavou. "A co se tedy stalo?" nechápal. Proč se tedy tak zlila a brečí, když...
"Dal mi facku a řekl mi, že jsem neschopná a k ničemu," odpověděla mu pod proudem slz, co jí začaly stékat po tvářích.
Přišel k ní a sedl si vedle. Ona se chytla jeho košile a začala mu slzami máčet hruď.
"Proč mi tak ubližuje?" ptala se ve vzlycích. ,,Proč?" opakovala stále dokola.
,,Bello, on takový prostě je. To už jsi za tu dobu nepoznala? Nikdo si jeho srdce nikdy nezískal a ani nezíská. Musel by ho mít, ale on ho nemá, víš? Jinak by ti takhle nikdy neubližoval," snažil se ji nějak utěšit. Nejspíš se mu to začalo dařit, už nevzlykala.
Ucítil mírné škubnutí košile. Její prsty pomalu rozepínaly knoflíčky a pak se dotkla jeho perfektně vypracované hrudi.
,,Bello," pokusil se mírně protestovat. Nic platno. Rukama mu košili rozhrnula a na odkryté místo přitiskla své rty. Bylo to tak příjemné. Cítil, že když to udělá, bude litovat, ale...
Prsty obtahovala kontury jeho břišních svalů směrem dolů. Rychlím pohybem rozepnula přezku od koženého pásku a následně i zip.
...tak dlouho neměl ženu...
***
Z jeho vzpomínek ho vytrhlo cupitání nohou. Otevřel oči. Krátura zrovna šel utírat prach. Ten skřet jí tak zbožňuje, že by byl pro ní schopnej utírat Potterovi... radši nic.
Podíval se směrem na hodiny. Bylo půl dvanácté. Trochu líně se zvedl a odcházel z knihovny. Prošel chodbou, ale na malý moment se zastavil u Belliiných dveří. Bylo tam ticho. Zvláštní. Kam asi mohli jít? Možná to má Belatrix jen zvukově zabezpečené, ale...
Prostě se mu to nezdálo. Raději zahnal zvědavost i svou fantazii a zavřel se v jednom z pokojů pro hosty.


A nastalo ráno. Druhé ráno, které se vzbudí vedle sebe. Druhé ráno po druhé noci plné něžností. Snad to bylo naposledy...
Tyhle slova ji trápily od doby, co se vzbudila.
Podívala se na kluka vedle sebe. No, kluka. Ano, byl to ještě kluk, ale ona z něj udělala předčasně muže. Možná mu tím zničila život. Když se to někdo dozví, budou na něj koukat jak na zrádce. ,Sakra, Belatrix, co to plácáš?!´ napomenula se v duchu. Ona nikoho nelituje a už vůbec né Pottera! Jenže... to co se stalo nebyla náhoda a ani nehoda. Oni si toho byli plně vědomi a přesto to udělali, i když jim byly jasné možné následky. Teď toho litovala. Ale teď bylo už pozdě.
Když se vrátí k Pánovi Zla, zabije ji. Když se vrátí, už nikdy jí nebude věřit. Když se vrátí, nebude mít naději, aby ji začal milovat. Nemůže se vrátit. Ale jak má zůstat bez něj, když ji jeho nepřítomnost ničí? Možná by ji nezabil, možná by jí odpustil, možná by ji dokonce začal milovat. Bude pro to ale muset něco udělat...

Potichu se zvedla z postele a přeběhla do koupelny. Po provedení každodenní hygieny si sedla k toaletce, aby se nalíčila. Neměla ale vůbec náladu, klepala se jí ruka, takže se musela pětkrát odličovat, aby začala zase znova. Když konečně vypadala alespoň trošku k světu, sundala ze sebe ručník a oblekla se do smrtijedského oblečení. Chtěla vyjít z místnosti. U dveří se ještě zastavila a podívala se na Harryho.
,,Promiň," šeptla a zmizela na chodbě.

Chtěla už scházet schody, ale na něco si vzpomněla. Snape tu včera byl. Kde je teď? Otočila se do chodby a začala otevírat jedny dveře za druhými. Potom se zarazila. Co to vyvádí? Vždyť jenom hledá Snapea, ale chová se, jakoby hledala svou oběť. No, jak se to vezme. On se možná stane obětí, jenže obětí její nálady a né vražedného útoku. Otevřela tentokrát poněkud pomaleji další dveře a nakoukla do pokoje. Postel byla rozestlaná a na židli složený černý plášť profesora lektvarů. Přes opěrku byla dána bílá košile a na zemi spadlé kalhoty. Snape ale nikde. Potichu zavřela. Už-už ho chtěla zavolat, ale otevřely se dveře od koupelny. V nich stál zcela nahý Severus Snape. Jejich vyděšené pohledy se setkaly. Bella ale hned očima přeskočila na jeho spodnější část těla. Stáli tam oba v šoku, dokud se Belatrix nezmohla na reakci.
,,U Zmijozela, Severusi, zakrej se," a dala si ruku před oči. Snape se už také vzpamatoval, neudělal ale to, co po něm žádala, jen se pobaveně ušklíbl.
,,Copak? Už se ti nelíbím?" ptal se jí flirtovně.
,,Nee...," zazněla trochu nejistá odpověď a Bella se ještě raději otočila.
,,Nelži sama sobě," řekl opět pobaveně. A nastalo ticho. Snažila se zachytit jakýkoliv zvuk, ale nic nezaslechla. Hned o pár vteřin později ale ucítila jeho ruku na svém pasu. Po těle se jí rozlila vlna vzrušení a nedokázala zadržet tichý sten, který se jí prodral skrz pootevřené rty. Jeho druhá ruka jí shrnula vlasy na jednu stranu a rty přitiskl na krk.
,,Sev... Severusi...," zalapala po dechu. Vnímala celé jeho svalnaté tělo, jak se o něj opírala. Byl o hodně vyšší než ona. A byl to jeden ze dvou smrtijedů, kteří se jí nebáli. On a Lucius Malfoy. Její švagr na to byl až moc hrdý, než aby se bál ženy.
Objal ji oběma rukama a líbal jí krk. Trošku se podvolila a přichytila si jeho ruce.
,,Severusi, prosím...," zasténala. ,,...netrap mě," zaprosila.
,,Já ale chci," zašeptal jí sladce do ucha. ,,Chci, abys mě přestala obviňovat z toho, co se stalo a přiznala svou vinu," řekl a mírně jí skousl ušní lalůček. Z ramen jí začal stahovat šaty.
,,Nee...," špitla z posledních sil odporu. Dál už se bránit nemohla. Prudce se k němu otočila a vtiskla mu žádostivý polibek. Ruce mu obmotala kolem krku, jazykem si při tom navzájem ochutnávali ústa. Snape to pochopil jako svou výhru a sesunul jí šaty až pod prsa. Nově odkryté místo hned zasypával polibky. Několika kroky se s ní přesunul ke zdi, kde ji o ní opřel a vyzdvihnul si jí tak, aby mohli splynout v jedno.

***

Mezi tím se o pár pokojů vedle začal probouzet Harry. Poslepu zašmátral vedle sebe, až když zjistil, že jediné, co tam najde, je peřina, prudce otevřel oči. Zvednul se do sedu a rozhlédl se po pokoji. Nic. Urychleně vyskočil z postele, oblekl se a zamířil do koupelny. Když ale ani tam nic nenašel, zachvátila ho panika. Kde je? Co když se jí něco stalo? Co když se vrátila k Voldemortovi a on ji teď někde mučí? Ne, blbost! Dyť přece jen není v jednom z desítek pokojů, určitě bude někde jinde. Třeba v knihovně, nebo se šla nasnídat, možná je v bazénu. No, to těžko, venku to vypadá na pořádnej lijavec. Někde ale určitě bude.
,,Kráturo!" zavolal do prázdna. O pár vteřin později se před ním objevil skřítek.
,,Přejete si, pane?" zeptal se Krátura nakvašeně. Harry se pořádně napřímil a snažil se vypadat arogantně jako Sirius. Ten skřet z něj nemá vůbec žádný respekt. To je třeba změnit.
,,Běž do kuchyně a připrav snídani. Třeba...," zamyslel se. Co asi Bella jí k snídani? ,,Třeba přines koláčky a...," zasekl se zase. Co asi Bella pije? No, má asi ráda kokos. Moc hezky voní kokosem. ,,Jo! Kokosový koktejl," řekl a odmávnul ho, aby jako šel. Než ale Krátura opustil místnost, zaslechl Harry něco jako nadávku. Bude ho vážně muset naučit chovat se slušně.
Zamyslel se. Vzpomínal. Ta dnešní noc byla tak nádherná. Ona byla úžasná a on se... Jak o tom tak přemýšlel, pomalu mu docházelo, že to, co ho k ní poutá, není jen přitažlivost. Zamiloval se do ní. Musí jít za ní. Musí ji vidět. Teď hned! Sebral se a vyšel z pokoje hledat Belatrix.

***

Srdce jí bylo jako o závod a jediné, co jí bránilo v tom spadnout na zem, byl Severus, který ji podpíral, ač sám málem padal. Pomalu se s ní sesunul na zem a položil se vedle ní. Takhle chvilku setrval, než se mu uklidnil tep. Pak se s námahou zvedl a začal se oblékat. Bella jen zmoženě seděla u zdi a bezmyšlenkovitě koukala do místnosti.
,,Pořád za to můžu já?" ptal se, zatímco si zapínal bílou košili. Trochu se vzpamatovala.
,,Jo!" odsekla tvrdohlavě. Pobaveně se ušklíbl.
,,Pořád stejně natvrdlá," řekl a zakroutil hlavou.
,,Pořád stejnej vůl," oplatila mu.
V tu chvíli se otevřely dveře. Snape se trošku vyděsil, ale když zjistil, že vlastně už nedělají nic, co by nikdo nesměl vidět, zase se uklidnil. Bella se jenom otočila ke dveřím. Stál v nich Harry a když uviděl Bellu jak sedí na zemi, začala se v něm vařit krev.
,,Co jste jí udělal?!" vyštěkl hned na Snape a už-už prohrabával kapsy, aby v nejhorším případě mohl Severuse proklít.
,,Já?" zeptal se Snape překvapeně, nešla ale nepřeslechnout jistá ironie v jeho hlase.
,,Ano, vy!" vyštěkl Harry a měl neuvěřitelnou chuť ho rovnou uškrtit. Snape nasadil svůj učitelský výraz, ale nejraději by se hlasitě smál.
,,Jak to se mnou mluvíte, Pottere?" přimhouřil oči, kterýma nenápadně pokukoval po Belle. A hned taky věděl, proč Potter tak vyvádí. Vypadala, jakoby s ní vymetal pokoj. Vlasy měla rozcuchané, pomačkané šaty a... její výraz se nedal popsat. Něco mezi bolestným, vyčerpaným a vlastně všechno dohromady.
,,Na něco jsem se vás ptal!" připomněl mu rozzuřeně Harry. Snapeův pohled se stočil na Belatrix.
,,Tvůj miláček...," začal mluvit a obzvlášť dal důraz na slovo ,,miláček". ,,... se ptá, jestli jsem ti něco neudělal." Bella se podívala Harrymu do očí. Pravdu by neunesl, to věděla. Věděla, že pro něj něco znamená, jinak by ji tak nebránil. Rozhodla se lhát.
,,Ne, Harry. Neudělal mi nic," říkala přesvědčivě. ,,Jenom jsme se trošku... neshodli," dodala a probodla Snapea pohledem. Potom se na Harryho pousmála. Ten si oddychl. Takže je vše v pořádku, může být v klidu.
Zandal si zpět hůlku a přišel k Belle, aby jí pomohl vstát. Severus na ně v ten moment koukal jak na nějakou zajímavou kuriozitu.
,,Krátura dole připravil snídani," prohodil jen tak náhodou Harry. Bella na něj překvapeně koukla.
,,On tě poslechl?"
,,Musel," zasmál se Harry. ,,Jak jste se vyspala?" zeptal se jí šibalsky.
,,Nádherně," odpověděla a zasmála se.
,,Ehm, ehm. Nerad přerušuji váš jistě zajímavý dialog, ale nemohli bychom se jít tedy nasnídat? Docela mi vyhládlo a po tom víně mám ještě v puse sucho," oznámil jim teď už jeho naprosto přirozeným hlasem. Belliin úsměv ztvrdl. Přímo vražedným hlasem promluvila otáčejíc se na Snapea.
,,Jaké víno?!"
,,Château Calon Ségur 1900," odpověděl s klidem. Belatrix jakoby zkoprněla. Chvíli jen tak stála a koukala neschopna slova nebo pohybu.
,,Pošleš mi to na účet!" prskla na něj po chvíli, otočila se na podpatku a odcházela. ,,Harry, pojď," zavolala na něj ještě z chodby. Ten nechtěl strávit další minuty se svým profesorem, tak raději nabral rychlost, aby jí dohnal.

Konec 13.Kapitoly

Otázečky na konec:

1. Co Belatrix udělá?
2. Miluje Bella Harryho? (nj, tahle otázka musí bejt :D)
3. Jakou roli ještě Snape sehraje?
Teď mě už nějak nic nenapadá xD. To ale neznamená, že napíšete jenom odpovědi a šmitec. Nene. Chci pořádně dlouhý názory :D :)

<--- předchozí kapitola | další kapitola
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka ,,Starý vs. Nový život"?

Ano
Ne

Komentáře

1 Týna Týna | 12. února 2011 v 23:18 | Reagovat

já mam takovej dojem,že už sem tuhle kapitolu komentovala :-? ...no nic,tak jako vždycky se mi to moc líbilo :-)hlavně chodící  knihovna Grangerová :-D ,jenom představa Belly a Snapea je ...zvláštní :-D ,Severus mi vždycky seděl jenom k Lily :-D ,ale u tebe si zvyknu na všechno :-D ... a otázky - myslim,že nakonec si to rozmyslí a Harryho Voldemortovi nenabonzuje :-) ...řekla bych,že svym způsobem ho určitě miluje,protože z něj cítí Voldyho a myslim ,že i on sám ji  začíná přitahovat,jenom bude asi ještě chvíli trvat,než jí to dojde ;-) ...no mohl by Belle a Harrymu pomoct proti Voldymu(koneckonců,Bellu miluje a Harryho slíbil chránit :-D )

2 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 12. února 2011 v 23:58 | Reagovat

Těžko říct, Bella..že by se dál rozhodovala?
Bella Harryho nemiluje.
Snape možná zachrání Harryho až ho Bella ve vší počestnosti zradí :D
Nevím, ale připadá mi, že to k tomu spěje :D

3 Emily Emily | 3. května 2011 v 23:21 | Reagovat

Páni vážně skvělé......Ale pro koho se Bella nakonec rozhodne by mě vážně zajímalo..

4 Sia Sia | Web | 8. června 2011 v 21:07 | Reagovat

Bella Harryho miluje, jen jí to nedochází, ale pak se stejně daj dohromady :D ... Bella bude pěkně zlobit... Pár mrtvejch nikdy není na škodu... A Snape? Snape se bude snažit sbalit Bellu, odstranit Harryho atd...

5 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 8. června 2011 v 21:50 | Reagovat

[4]: :-D Tak to mě pobavilo :-D Zajímavej názor :-D

6 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 18. srpna 2011 v 12:02 | Reagovat

doufám že plánuješ pokračování ;-) je to hrozně zajímavý, jen si nedokážu představit pár Bell/Sev... ale i tak je to skvělý :-D
teď ty otázky:
1. Co Belatrix udělá? To fakt nevím :-D bojím se to zjistit, ale zajímalo by mě to :-D
2. Miluje Bella Harryho? Ne, jen z něj cítí ten kousek Voldiho co v něm je.
3. Jakou roli ještě Snape sehraje? V tom souhlasím se Siou :-)

7 Beltrix Beltrix | Web | 29. října 2011 v 20:36 | Reagovat

Ten Severus dokáže být pořádnej parchant ;)

8 snape anonym snape anonym | 6. prosince 2011 v 20:41 | Reagovat

Pěkná kapča :) akorát, Sevovo chování možná kapičku přeháníš /od doby co se tam objevil/.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama