Kapitola 11.

13. prosince 2010 v 18:26 | Belatrix Black |  Starý vs. Nový život
Ahojík lidičkové,
píšu vám další kapitolku povídky Starý vs.nový život. Konečně jsem se dokopala k tomu jí přepsat. Snad se vám bude líbit. Příjemné počtení Bella♥

Deník,,Počkat, počkat!" začala se Bella zlobit ,,To je díky tobě?!"
,,Co? Proč křičíš?" pomalu se Snape děsil.
,,Pán Zla nás nejspíš viděl, protože mi myslí poslal zprávu. Kdybys mu nic neříkal, tak by to nikdy nemusel zjistit!" běsnila.
,,Co nemusel zjistit? Já to pořád nechápu."
,,Do toho ti taky nic není!!!" Zběsile se zvedla ze židle a namířila Snapeovi do tváře rudě jiskřící hůlku. Snape se jen pomalu a líně postavil a nadzdvihl obočí. Upřel na ní své černé oči. Bella se zarazila, pak pomalu sklopila hůlku. On jí z ničeho nic chytil za krk a přitáhl si jí přes stůl blíž, aby mohl spojit jejich rty v polibku. Harrymu spadla čelist a vyvalil oči. Bella se jeho polibku ještě poddala, semkla víčka a rukou si přidržela jeho bradu.
,,A-do-pr-de-le-to-snad-ne!" Těmito slovy Harry Bellu přinutil, aby se vzpamatovala a otevřela oči. V tu chvíli Snapeovi přistála na tváři facka, až shodil svou porci jídla na zem.
,,O co se to snažíš?!" zaječela.
,,Myslím, že to bylo očividné," odpověděl jí a ruku měl přitisklou na tváři.
,,Nepovídej! Jdu se najíst do svého pokoje, protože jinak bych asi musela být hlady!" Otočila se na podpatku a vyrazila nahoru.
,,Kráturo, přines mi to nahoru."
"Jistě," odpověděl, hodil na ty dva velmi znechucený pohled, potom popadl Belatrixino jídlo a přemístil se.
Harry se upřeně díval na mistra lektvarů. Ten dělal, jakoby měl strach podívat se, po tom co udělal, do jeho očí.
,,Můžete mi něco vysvětlit, pane profesore?" Snape se na něj konečně podíval s tou neproniknutelnou maskou.
,,Od kdy máte ve zvyku se muckat se smrtijedy? No, vlastně vůbec s někým?" Harry věděl moc dobře, že vstupuje na tenký led.
,,Pottere, osobně si myslím, že vám je do toho houby!!!"
,,Ne, to teda není!!!" řvali na sebe. ,,Je mi do toho všechno, obzvlášť když se jedná o ni!"
Snape se zarazil.
,,Pottere, nemáte horečku?" řekl s předstíranou starostí v hlase.
,,Neodbíhejte od tématu!" křikl čerstvý muž.
,,Vůbec neodbíhám od tématu. Chci říct, jestli vám jen tak náhodou nepodstrčila nápoj lásky."
Harry si konečně uvědomil své chování. Vždyť on žárlí!
,,To ne, vždyť zabila... to... nejsem... nejsem do ní zamilovaný," koktal a byl červený od ucha k uchu.
Tak mi vysvětlete, proč se k ní chováte tak ,,mile". Rychle! S pravdou ven, nebo vás předám Molly Weasleyové . A věřte tomu nebo ne, ona Bellu nesnáší stejně jako Bella jí. Bude tedy chtít znát pravou podstatu vašeho počínání." Harry poznal, že byl právě zahnán do kouta. Naštěstí našel malou skulinku, jak utéct.
,,No, ehe... to byste se měl zeptat spíš Belatrix." Zvedl se, popadl jídlo a běžel rychle do volného pokoje pro hosty, ve kterém se zamkl.

Zbytek celého dne se Harry oboum dvoum vyhýbal. Prohlížel si dům do více podrobna. Tak se to vlastně říct nedalo. Hrabal se i v soukromích věcech. Zkoumal obrazy a také našel fotky! Ano, opravdu to byly fotky. Mladé Belatrix, Narcisy a rodičů, ale Andromeda na žádné nebyla. Doslova jí vystřihli z rodiny. Bella vypadala pořád stejně nádherně a na tváři měla ten svůj arogantní výraz. Její sestra Narciska byla krásná, mladá blondýnka s modrými kukadly. Odhadoval jí tak na dvanáct, takže Belatrix muselo být asi šestnáct. Matka Druella byla blondýna stejně jako Narcisa, jen oči měla hnědé. A otec Cygnus - vznešený, arogantní a děsivý, hnědé vlasy, modré oči a vousy ve stylu T.G.Masaryk. Na toho se Harry moc nekoukal, ten pohled ho děsil. A co neobjevil potom, samozřejmě v Belatrixině ložnici. Deník! Otevřel ho a na první stránce stálo:
Tento deník patří Belatrix Blackové.
Zvědavým očím vstup zakázán!
To vypovídalo o tom, že by to číst neměl, ale byl to Harry a zvědavost byla příliš velká. Sedl si na zem, zády se opřel o boční desku stolu a otočil na druhou stránku.
Osobní údaje
Jméno: Belatrix Black
Narození: 13.4.1951
Bydliště: Bloodrose, Dark street 13
Oblíbená barva: černá, krvavě rudá, možná trochu zelená
Oblíbené zvíře: kobra
Koníček: studium černé magie

,Aha, takže byla tak trochu blázen už na škole.´
Otočil dál a pustil se do čtení prvního zápisu.

27.červenec 1967
Prázdniny jsou v plném proudu. Předevčírem večer jsem uspořádala párty u nás v domě. Rodiče vypadli - konečně! A protože jsem dostala vše ne starost, Narcisa s Andromedou musely zapadnout do postele už v osm hodin. Pokoj jsem těm chudinkám zamkla a zvukově zabezpečila a párty ať započne! Samozřejmě jsem pozvala Rudolphuse, protože s ním chodím. Je to takovej trouba opravdu. Rodiče mě za něj chtějí provdat, ale tůdle-nůdle! Tohle je svobodná země a já mám svá práva! Nemůžou mě přinutit. Zůstanu klidně svobodná. Takže pokračuji.
Ještě přišly holky z koleje a Lucius Malfoy s Rudolpusovým bráchou Rabastanem (to je taky sexy kousek, asi jako Lucík). Lucius je Narcisám budoucí manžel, ale to mi nijak nezabrání v tom si ho jednou podat.
Otec je nadšený, že budou naše rodiny, dva největší a nejčistější rody v Británii, konečně propojeny. To mu nijak neberu. Jejky, já pořád kecám nějaký blbiny. Zpátky k tématu.
Zaměstnala jsem všechny naše skřítky, aby přinášeli jídlo a pití a sama jsem obstarávala hudbu.
Holky si přivedly své kluky, takže bylo plno. Já ale udělala o půlnoci jednu zásadní chybu. Přinesla jsem ohnivou whisky a nevím jak to, ale za okamžik jsem se s Rudolphusem líbala ve svém pokoji. Úplně celou mě svlekl a já jeho. Alkohol mě zbavil všech zábran. Ještě teď bych si nejraději nafackovala! Byla jsem ještě panna, ale vůbec jsem to nevnímala, jen jsem dělala to, co tělo chtělo, to Merline přísahám.
Rudolphuse nebral žádné ohledy a pronikal do mě, jakobych byla nějaká nafukovací panenka a ne živá bytost. Co víc, tu noc jsem vzala do úst jeho penis! Ráno jsem se vzbudila s bolestmi hlavy. Cítila jsem se tak pošpiněná. A vše jen kvůli alkoholu, nedělala jsem nic z vlastní vůle.
No, to nejsladší nakonec. Už ten den jsem měla dostat měsíčky, vždycky je dostanu na den přesně, ale teď ne. Mám strach, že jsem těhotná. Nevím, co bych na to řekla matce. A co teprve otci? Zabil by mě.

28.srpna 1967
Jsem zoufalá! Dělal jsem si testy všech možných druhů a všechny vyšli pozitivní. Cítím, že je něco uvnitř mě a roste to každým dnem. Nevím, co mám dělat. Jestli na něco nepřijdu, tak se asi zabiju.

7.září 1967
Tak to byla nečekaná pomoc. Máme zrovna nového profesora obrany proti černé magii. První dny se na mě tak divně díval. Jmenuje se Tom Radle a je…má tak nádherné oči a přes košili je vidět ty dokonalé svaly. Zase odbíhám. Jak jsem řekla, ty první dny se na mě díval velmi divně a dnes mě oslovil mimo vyučování. Řekl mi, abych si šla s ním promluvit někam do soukromí. A potom na mě vybalil, že ví, že jsem těhotná, a že jestli chci, tak mi klidně pomůže. S radostí jsem souhlasila a ptala se ho, co mám dělat. Odpověděl, že to nemůžu udělat sama, prý mi musí pomoct.
Za okamžik za mnou přijde a půjdeme vařit lektvar, který mě zbaví té odporné věci uvnitř mě.

10.září 1967
Lektvar je hotoví, ale ještě se musí nechat čtyři dny uležet. Prý potom bude vše jako dřív. Už se opravdu těším, takhle se prostě nedá žít.

14.září 1967
Hotovo! Vše je v pořádku. Lektvar účinkoval, jak měl. Měsíčky se dostavili dnes hodinu po jeho užití. Když jsem se toho napila, tak to chvíli bolelo, ale potom…jakoby ze mě spadl obrovský balvan. Nevím, co to do mě vlítlo, ale jako znamení díků jsem ho políbila.Nechal se, jen mě upozornil, že to se nesluší, a že se mám chovat opatrněji a zodpovědněji. Ještě jsem mu poděkovala a šla na kolej. Ale teď už musím spát. J

17.listopadu 1968
Toto je můj poslední zápis. Moc jsem sem toho nenapsala, ale napsala jsem, co jsem potřebovala. Vše už je v naprostém pořádku. Rodiče, jak jsem už psala, mě chtěli provdat za Rudolphuse Lestrange, ale nevyšlo jim to. Nemůžou mě nutit. Aby mi oplatily mou neposlušnost, zakazovali mi stát se smrtijedem, ale mají smůlu. Na to už je dávno pozdě.
Pana profesora Raddlea vyhodili z Bradavic a já zjistila, že právě on je Lord Voldemort a okamžitě jsem se přidala na jeho stranu.
Takže, loučím se deníčku
Belatrix Black

,,Bavíš se dobře?!" promluvil za jeho zády Belly hlas.

Konec 11.Kapitoly

Tak pište komentářky. Podle anket je tohle vaše nejoblíbenější povídka u mě na blogu, tak to dejte najevo pořádně dlouhými komenty! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka ,,Starý vs. Nový život"?

Ano
Ne

Komentáře

1 Týna Týna | 15. prosince 2010 v 8:06 | Reagovat

Bella a Snape O_O ,tak to by mě nenapadlo,ale může to bejt zajímavý 8-).
Jinak jenom doufám,že Bella Harryho nezabije za to ,že si četl její  deník :-D

2 Beltrix Beltrix | Web | 19. června 2011 v 21:05 | Reagovat

Druella a blondýna??! Tak to je gól! :-D

3 Coko Coko | 25. listopadu 2011 v 14:13 | Reagovat

Pravda,Drue a blond? :D Jinak krása.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama