Jak se Belatrix učila luxovat

16. prosince 2010 v 18:00 | Belatrix Black |  Jednorázovky
Ahojík mláďata.

Hihi, tentokrát včas vám přináším nějakou tu povídčku. Je to slibované bývalé drabble. Bývalé protože mi na to drabble nestačilo a je to tedy jednorázovka na 1382 slov =D. Já doufám, že se budete bavit a necháte mi pořádně dlouhý komentář, protože ho potřebuju jako Avadu =D xD.

Přeji příjemnou zábavu =).
Vaše Bella

Jak se Belatrix učila luxovat


,,Bello!" ozvalo se z kuchyně. Belatrix sundala nohy ze stolu za stálého sledování svým synovcem a odložila rozečtenou knihu. Byla psána nějakým cizím jazykem a ještě k tomu v runách. Draco nechápal, jak tomu může rozumět.
,,Co je?" zavolala nazpět a protočila oči.
,,Pomůžeš mi?" ozval se Narcissin hlas opět z kuchyně.
,,Ehe,... ne," donesla se jí za chvilku jasná odpověď.
,,Tak nebude večeře," vrátila jí to sestra pobaveně. Belatrix naštvaně zavrčela a zvedla se ze židle.
Když došla za Cissou do kuchyně vrhla po ní ten nejnakvašenější pohled, jaký šel.
,,Ale notak, zlatíčko, jestli tu chceš bejt, musíš pomoct," řekla jí Cissa.
,,Fajn!" odsekla podrážděně. ,,Tak co chceš?" zeptala se jí, sedla si na linku a nohy natáhla k okraji stolu, za který se zahákla podpatky.
,,Zaprvé, dej ty nohy dolu a slez z tý linky!" křikla Narcissa a pleskla Bellu přes odkryté stehno. Na to zrovna pod novinami upíral svůj zrak Lucius, tak rovnou schytal taky jednu. Bella ale zůstala na místě.
,,A zadruhé, vyluxuješ si v pokoji, vypadá to, jako bys tam někomu rozemlela kosti na prach," dořekla Narcissa a otočila se zpět k připravované večeři.
,,Taky že jo," šeptla si Belatrix pro sebe, ale stále se neměla k odchodu. Místo toho, aby se vůbec zajímala, cože to má udělat, si se zaujetím začala prohlížet své nehty.
Lucius se musel pousmát nad tím, jak Bella dokázala svojí sestru dráždit. Narcissa si ale po chvilce uvědomila Belatrixinu stálou přítomnost a s vražedným výrazem v obličeji se na ni otočila. Bella vzhlédla, mile se usmála a nadzdvihla obočí.
,,Není ti špatně, Cissy? Vypadáš dost nezdravě," řekla předstíraným starostlivým hlasem. Narcissa se otřásala vztekem, ruce podél těla měla zatnuté v pěst a její obličej nabíral ošklivě rudou barvu.
,,Okamžitě slez dolů!" zaječela Narcissa. Draco, který zrovna chtěl vejít, se raději zarazil na prahu a neodvážil se dál. Zacouval za roh poslouchajíc jekot svojí matičky a následně i tety.
,,Nezvyšuj na mě hlas! Nejsi moje matka, abys na mě mohla křičet!" vyprskla Bella. V ruce se jí okamžitě objevila hůlka, s kterou mířila svojí sestře přímo na hruď. Narcissa zbledla a zatajila dech. Ono se zrovna nezdálo, že by si lady Lestrange dělala legraci. Náhodou vypadala dost vážně. V tom se do věci vložil Lucius.
,,Belatrix, drahoušku, nechceš toho nechat?" zeptal se a pomalu odkláněl Belatrixinu hůlku.
,,Co máš přesně na mysli?" optala se. Pohled, který mu věnovala, často vysílala na každého, kdo byl pod její úroveň.
,,Bello, mluvím o tvém pokusu o vraždu mojí manželky..."
,,Nezabila bych jí!" skočila mu do řeči, odstrčila jeho ruku a chtěla odejít z místnosti. Nebylo jí to ale dovoleno. Neopatrně ji chytil za zápěstí, že jí ho málem vykloubil. Když na něj chtěla seslat nějakou krásnou kletbu, vytrhl jí hůlku z ruky a namířil jí s ní do obličeje. Nemohla se mu nijak vytrhnout, i když se o to usilovně snažila, držel ji pevně.
,,Máš pravdu, nezabila bys ji. To bych totiž zabil já tebe," říkal jí výhružně a velmi potichu. ,,Nezapomínej, Belatrix, že jen díky Pánovi Zla tě tady nechávám, jinak bys byla už na ulici, to samé platí pro tvého manžela. Jestli uděláš cokoliv Narcisse nebo Dracovi, zničím tě a ani sám Pán Zla ti pak nepomůže. Na to se spolehni," dořekl a dovolil jí se mu vyškubnout. Vytrhla mu svou hůlku s nenávistným pohledem na tváři.
,,Luciusi," ozvala se tiše Narcissa a položila mu ruku na rameno. ,,To je v pořádku. Víš, že by mi neublížila," uklidňovala ho. Bella raději poodešla o tři metry dál, ale jejich rozhovor stále poslouchala.
,,Až moc jí věříš," šeptl.
,,Ano," přitakala. ,,Věřím jí, je to moje sestra," mluvila stále potichu, jakoby nechtěla, aby je Belatrix slyšela. Ta měla ale velice dobrý sluch. Nepřeslechla ani písmenko.
,,Ale ona není normální, Cissy. Je šílená, přeskočilo jí, kdybys ji jen trochu vyprovokovala, byla by schopná tě bez milosti zabít." Narcissa se nadechovala k nějakému protestu nebo poznámce, ale zastavil ji Luciusův prst na jejích rtech. ,,I když je tvoje sestra, udělala by to," dokončil a dal jí letmou pusu na čelo. ,,Já se o tebe postarám, nic se ti nestane." Pak se otočil na Belatrix. Sledovala je svýma očima a zdálo se, že jim vidí snad i do žaludku.
,,Bello," začala znovu Cissa. ,,Běž prosím udělat to, o co jsem tě žádala, ano?"
Ticho.
,,Bello?" Zamávala jí před obličejem rukou.
,,Já tě vidím, nejsem slepá!" odsekla jí podrážděně, ale když zachytila Luciusův varovný pohled, raději souhlasila.
,,Fajn. A cože mám udělat?" zeptala se s dobře skrytým předstíraným zájmem.
,,Dole ve sklepě je lux. Vezmeš ho a vyluxuješ s ním nahoře u sebe v pokoji," navigovala ji.
,,Proč to neudělá skřítek?" podivila se. ,,A proč to nemůžu udělat kouzlem?"
,,Skřítek není a příběh s názvem "Jak to?" je na příliš dlouho. Nejde to udělat kouzlem, jelikož podlaha je z kouzelného dřeva, které je proti jakýmkoliv kouzlům chráněné," vysvětlovala jí trpělivě. Bella protočila oči.
,,A jak ten lus nebo luk nebo, co vlastně je, vypadá?" Teď pro změnu protočila oči Narcissa.
,,Je to lux neboli vysavač, protože se s tím vysává. Draco!" zavolala. Ten musel, chtě nechtě, vejít do místnosti.
,,Ano, matko?" zeptal se přidušeně.
,,Pomůžeš Belatrix. Ukážeš jí vysavač."
,,Jistě," poslušně odpověděl a kývnul na Bellu, aby šla za ním. Ta se tedy konečně sebrala vyhovět své mladší sestře.

Po velice namáhavém hledání vysavače a následném táhnutí nahoru do schodů, stál tam, kde měl. Na otázku ,,Co teď?" odpověděl Draco co nejrychlejším útěkem z pokoje.
Belatrix stála na místě a měřila si podivný přístroj od hadice až ke kolečkům přísným pohledem. Ještě štěstí, že si vzala návod, jinak by ho asi těžko vůbec zapnula. První pokyn: Zapojit do zásuvky kabel. No, tak zapojit něco do zásuvky ještě uměla, větší problém byl spíš právě ten kabel, do kterého se trošku zamotala a málem se o něj přerazila. Nakonec ho ale úspěšně umístila do zásuvky. Druhý bod: Stisknout tlačítko ,,On/Off". Dobře, číst taky umí. Opatrně zmáčkla příslušné tlačítko. Hned vzápětí toho litovala. To, jak se lekla, jí málem přihodilo infarkt, když vysavač s hlasitým vrčením začal kupodivu vysávat. Se vší obezřetností vzala do ruky hadici. Neměla ponětí, čím přesně se vysává. Nějaké podivné táhnutí ale vycházelo z konce hadic. Protože byla Bella od přírody zvědavý tvor, chtěla se podívat, co způsobuje tu sací sílu. Otočila hadici směrem k sobě a přiblížila k otvoru obličej. Opět této věci zalitovala.
,,Auuu! Ty bestie sající!" zaječela hystericky. Vysavač jí totiž vcucl vlasy. Odhodila přístroj na zem, vytáhla hůlku a se vší nenávistí vyřkla zakázanou kletbu. ,,Avada Kedavra!"
                                          
Po celém Malfoy manor se rozlehla hlasitá rána podobná výbuchu. Narcissa, která zrovna nesla večeři ke stolu, se lekla a upustila mísu s polévkou na zem. Chvíli se nikdo neodvážil pohnout. Všichni upírali zrak na schody a čekali, zdali někdo přijde. Nepřišel. Belatrix se rychlostí blesku přiřítila dolů, na tváři šílený vražedný výraz. Vlasy měla rozcuchané a byla celá od prachu.
,,A dost!" zaječela. ,,Já tady už nebudu ani minutu! Jdu za Pánem Zla a sem se už ani za nic nevrátím!" Cissa chtěla něco říct, snad ji přesvědčit, aby zůstala, ale nebylo jí to dovoleno.
,,Ne! Žádný protesty! Jdu a nikdo mi v tom nezabrání. Už nechci mít nic společnýho s tím odporným přístrojem, málem mi spolkl vlasy! Podívej se na mě, vždyť vypadám, jako bych přilezla z komína!" Draco se tiše uchechtl. Bella po něm vrhla naštvaný pohled.
,,Co?! Ty se mi budeš smát?! Sám jsi utekl!" vyčetla mu ostře. ,,Adio! Uvidíte mě tu, až vymřou vysavače!" dořekla se vší arogancí, kterou dokázala posbírat a s hlasitým ,,Prásk!" se přemístila pryč.
Draco se trochu nechápavě podíval na otce.
,,Asi stále nechápe, že je to mudlovský vynález a neživá věc," vysvětlil mu Lucius. ,,Stejně se vrátí." Draco s Narcissou nadzdvihli obočí.
,,Pán Zla se mi svěřil, že už ji nemůže vystát. Prý je rád, když může být z jejího dosahu," řekl Lucius.
,,Chudák," zesmutněla Cissa.
,,Pán Zla?" zeptali se syn a manžel současně.
,,Ne," zakroutila hlavou. ,,Bella je chudák, vždyť ho má tak ráda."
,,Aspoň se poučí a bude radši luxovat. Vsadím se, že by nechtěla prožít znovu to, co jí Pán Zla udělá. Odmítnutí pro ní bude bolestné," zasmál se pan Malfoy a upil ze sklenky vína. Naprosto jistě věděl, že se vrátí. Musí se vrátit, ještě ji čeká to luxování...

Konec

Ps: Ty komentáře, prosím =D =).
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lilien Finn Lupin-Snapeová Lilien Finn Lupin-Snapeová | E-mail | Web | 16. prosince 2010 v 20:13 | Reagovat

,,pleskla Bellu přes odkryté stehno. Na to zrovna pod novinami upíral svůj zrak Lucius, tak rovnou schytal taky jednu.." z toho nejvíc nemužu, uplně si to dokážu představit :-) Opravdu povedené ;-)

2 Týna Týna | E-mail | 27. prosince 2010 v 21:23 | Reagovat

Skvělý :-D ,smála sem se celou dobu a jěště chvíli po tom co sem to dočetla :-D.Nejlepší bylo ,jak Bella na ten vysavač seslala Avadu :-D  :-D .

3 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 13. února 2011 v 9:51 | Reagovat

Zabiják! :D Ach bbože to bylo skvělý! :D:D:D Bella asi prostě nebude na domácí práce :D Má štěstí, že nemusela dělat něco horšího :D:D

4 Lilien Evansová Lilien Evansová | E-mail | Web | 19. února 2011 v 14:34 | Reagovat

Úžasnééé :) Avada kedavra na vysavač? Bože kde se to v tobě rodí ? to by mě vážně nenapadlo :D

5 ta s divnym jménem ;) ta s divnym jménem ;) | E-mail | 7. června 2011 v 20:33 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D
prostě je to úžasný.....:)

6 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 6. srpna 2011 v 11:05 | Reagovat

Tak to jsem se nasmála :D..Skvělé!
,,A zadruhé, vyluxuješ si v pokoji, vypadá to, jako bys tam někomu rozemlela kosti na prach," dořekla Narcissa a otočila se zpět k připravované večeři.
,,Taky že jo," šeptla si Belatrix pro sebe, ale stále se neměla k odchodu.
To bylo skvělé a taky nadávka:,,Auuu! Ty bestie sající!" zaječela hystericky.
:D :D :D Já z toho nemůžu :D a pak ještě Avadu na vysavač...Kde ty na to chodíš? :D Skvělé, nemám slov! :D

7 Lulu Lulu | 9. srpna 2011 v 19:12 | Reagovat

Tak tohle je snad ta nejlepší povídka, jakou jsem tady četla.! :D Něco do sebe mají všechny, akorát scény s Voldym jsou tak trochu nepředstavitelné...a takle mi přijde i docela realná :D sice mi dělá trochu potíže představit si poslouchajícího Malfoje...ale dobře :D A u scény, kde se Bella prala s vysavačam jsem se fakt nasmála :D !! skvěle a jen tak dál ;)

8 Beltrix Beltrix | Web | 29. října 2011 v 21:27 | Reagovat

Zajímalo by mě kam na tyhle nápady chodíš :-D

9 Beltrix Beltrix | Web | 29. října 2011 v 21:27 | Reagovat

P.S. Kdyby se někdy Bellatrix nudila, tak taky potřebuju vyluxovat :-D

10 narcisamalfoy narcisamalfoy | 18. prosince 2011 v 12:11 | Reagovat

Jé,tahle je taky dokonalá.
,,Auuu! Ty bestie sající!" zaječela hystericky. Vysavač jí totiž vcucl vlasy. Odhodila přístroj na zem, vytáhla hůlku a se vší nenávistí vyřkla zakázanou kletbu. ,,Avada Kedavra!" To je fakt skvělý! :-D ;-)  ;-)

11 Gabux Gabux | Web | 1. srpna 2012 v 0:11 | Reagovat

Děláš si prdel? Chcípám xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama