Incest aneb ,,Teto, ty ses zbláznila!"

15. prosince 2010 v 16:29 | Belatrix Black |  Jednorázovky
Tramtaradá! Radujte se, veselte se! Dopsala jsem to, jupííííí! Povídka pro mé báječné SB Beltrix.
Snažila jsem se splnit vše, jen to s těmi charaktery postav nějak nevím. Snad se ti bude povídka líbit. Mě se teda líbí. xD
Příjemné počteníčko přeje Bella :)

Postavy: Belatrix Lestrange, Draco Malfoy, Lord Voldemort
Žánr: Humor, romantika
Období: Po bitvě. Strana zla zvítězila.
Napsáno: 7.8.2010

Incest aneb ,,Této, ty ses zbláznila!"

A nastal den rozhodující bitvy. Pán Zla samozřejmě vyhrál. Uspořádal oslavnou schůzi, které se měli zúčastnit všichni věrní. A protože nebylo málo těch, kteří bojovali v závěrečné bitvě, rozhodl se, že místo konání bude Malfoy manor. Nejváženější smrtijedni, kteří seděli samotnému Voldemortovi nejblíže, byli - Belatrix Lestrange, její manžel Rudolphus a švagr Rabastan. Alecta a Amycus, kupodivu i Severus Snape, Lucius s Narcisou a Dracem, Avery, Yaxley, Dolohov, Macnair, Crabbe a Goyle, Mulciber, Nott a spousta dalších. Dokonce dovnitř vpustili i Fenrira, pod slibem, že nebude jako jediný pít.
Všichni se dobře bavili. Severu si povídal s Luciusem a Narcisou, která mu po stotisícté děkovala za svého syna. Ostatní si povídali tak celkově společně. Sdělovali si své zážitky z bitvy, jak féničané, bystrozoři a studenti umírali pod jejich kletbami. Jen Belatrix mluvila pouze s Pánem Zla. A Draco, ten seděl jak puk, oči zarudlé, osamocen v rohu místnosti na pohovce. Někde si ze stolu ukořistil jednu láhev skřítčího vína a lil se jí neuvěřitelnou rychlostí.


Belatrix se s Pánem Zla zrovinka bavila o své loajalitě. No, jejich otázky a odpověděli byli tak trochu někdy přehnané a mimo, díky množstvím alkoholu v krvi.
"Ukousla by sis kvůli mně nos, abys mi byla podobná?" ptal se jí.
"To zajistě, Mistře," odpovídala sebejistě.
"Bello?" začal o něco potišeji. "Dala bys mi své tělo?" Když to dořekl, v očích se mu zablesklo. Belatrix celá zčervenala. A potom pošeptala.
"Je to mé přání a pokud vaše…" Zarazil ji a přivolal si dva lektvary proti opilosti. Jeden podal Belle a druhý vypil. Ona nezaváhala ani vteřinu a vypila ho též.
"Ne, raději ne," řekl z ničeho nic. Malinko posmutněla. Potom ale pozornost Voldemorta upoutalo něco jiného.
"Eeee… Belatrix, nevím jestli blbě nevidím, ale nemá Draco v ruce náhodou víno?"
"A jéje," protočila oči. "Ano, to má. Pro jistotu ho odvedu, nebo se Narciska zblázní."
"Ano, ano, řekl bych, že je čas to stejně ukončit. Je půl jedné, tak to necháme do jedné a rozpustíme to."
"Za chvilku jsem tady," řekla Belatrix, poklonila se svému Mistrovi a nenápadně odkráčela k Dracovi.
"Draco?" promluvila na něj pomalu, aby jí rozuměl. Otočil se na ní.
"Hm?" zabručel.
Tak takhle to s ním asi nepůjde.
Vzala mu láhev z ruky, pak jí postavila na stolek. Chytla ho za ruku, zvedla do stoje a odvlekla ho z místnosti pryč až do svého soukromého pokoje.

Tam ho posadila na postel a poodešla ke stolu, na kterém stál kotlík. Přivolala si přísady, co potřebovala na to, aby uvařila lektvar, který by zbavil Draca alkoholu a začala s prací.
Draco se mezitím rozhlížel po pokoji, ale když si všiml, že sedí na posteli, uvážil, proč tam sedí.
"Jdeme spinkat," řekl a počal si rozepínat košili.
Belatrix se zarazila a otočila. Jak Draco rozepínal jeden knoflíček po druhém, odhaloval tak své svaly na hrudi a břiše. Chvilku ho sledovala a hlavou se jí honily ,,mlsné" myšlenky na svého synovce. Rychle se pokusila je zahnat…
"Draco, co to… ne,…" Rychle k němu přiskočila zrovna ve chvíli, kdy si košili chtěl svléct úplně "Tohle ne! Nejdeš spát, jasný? Jen tady seď a zapni si to." Draco se ale k věci neměl, tak se mu košili rozhodla zapnout sama. Klekla si před něj a dávala knoflíčky tam, kam patří.
"Teto, ty jsi docela hezká." Koukal se na ní a přitom se mírně usmíval. Bella zvedla hlavu a zadívala se mu do jeho krásných modrých očí. Přímo se v nich utápěla, jako v moři. Její zvrhlé já převzalo kontrolu. Chytla ho za krkem, přitáhla k sobě a už mu dávala jeden horký a vášnivý polibek za druhým. Knoflíčky košile, které tak pracně zapnula, teď rozervávala a bylo jí jedno, že některé úplně urvala.
Draco sice byl opilý, ale na tohle reagoval. Nějaké ty zkušenosti už měl díky své přítelkyni od šestého ročníku - Pensy. Byla to jeho první. Belatrix byla docela lehká, takže neměl problém si jí posadit obkročmo na klín. Ještě víc se poddával jejím polibkům a sám jí je hned oplácel. Šaty bez ramínek jí rozšněroval a než se nadáli, Bella se svíjela slastí pod jeho tělem. Milovali se spolu asi dvacet minut. Když se podívala na hodiny, bylo už za pět minut jedna. Za chvíli se po ní začne Pán Zla shánět a nikdo se nesmí dozvědět, co se právě stalo. Neměla ovšem moc sílu se zvednout. Od doznívajícího orgasmu se celá chvěla a myslela, že bude muset chodit s nohama od sebe. Tak neskutečně vášnivý byl jejich sex. Vyzkoušeli si spoustu poloh. I když nejvíc se jí to asi líbilo nahoře. Mohla mít vše ve svých rukou...
Pomalu a kulhavě se zvedla, kouzlem oblékla sebe i spícího Draca a vydala se zpět do společnosti.

Vstoupila do místnosti. Pán Zla o něčem diskutoval s jejím manželem. Jak nejrychleji mohla k nim přiběhla a sedla si na místo vedle svého Mistra.
,,Můj Pane, já… dala jsem do lektvaru špatnou přísadu. Neměl byste ještě jednu lahvičku?" snažila se lhát.
,,Mám jich ještě spoustu," řekl, jakmile se jí ale podíval do očí, věděl vše. "Ale Belatrix, ty jsi šelma. No, nezapomněla jsi doufám na…"
"Ne! Ne, ne, na to si dávám pozor," ubezpečila ho rychle ještě dřív, než stačil doříct. Kdyby Rudolphus zjistil, o co jde… Kdyby se to dozvěděl kdokoliv, byla by spolu s Dracem vyděděna. Něco takového je v rodině Blacků i Malfoy neodpustitelné, jako ty nejneodpustitelnější kletby z černé magie.
"Alespoň to," řekl Voldemort s jistým úšklebkem. Potom lehce mávl hůlkou a před Belatrix přiletovala lahvička lektvaru stejné barvy jako ta, kterou před půl hodinou vypila ona i Pán Zla. "Hlavně si pospěš, než ho Narcisa začne hledat. Před chvilkou už se ptala, kde je a kde jsi vlastně ty. To se mi povedlo jí namluvit, že jsi mi šla něco zařídit a Draco si odskočil na záchod. Nic jiného mě bohužel nenapadlo."
"Velice děkuji, Mistře," poklonila se. Políbila lem jeho hábitu a už se zvedala k odchodu.
,,Belatrix. Tohle teď dělat nemusíš," mrkl na ni. Chvilku si myslela, že má halucinace, potom si domyslela, že to nejspíš bude skutečnost.
"Ale chci. Musím vám nějak dokazovat svou věrnost." Začervenala se.
"Dáváš mi jí najevo až dost, věř mi. A nechtěla jsi náhodou někam jít?"
,,Ano, Mistře, už jdu," znovu se mírně poklonila a spěchala, aby Dracovi co nejdřív podala ten lektvar.

Ucítil mírná pleskání po tvářích, otevřel tedy oči. Nad ním se skláněla jeho milenka.
"Tak už jsi vzhůru?" ptala se Bella.
"Jenže… chci ještě spát!" Tvrdohlavě zase oči zamknul.
"Haha, moc vtipný. Tak to teda ne!" řekla nekompromisně. Chytila ho za ruce a posadila. Nedala mu žádnou možnost k jakékoliv reakci a do krku mu nalila namodralou tekutinu.
Seděl a mrkal. Trvalo to jen pár vteřin. Poté zastavil, rozhlédl se zděšeně po místnosti a zastavil pohledem na Belle.
"Teď už jsi vzhůru?" nadzdvihla obočí.
"Sakra!" Vytrhl se jí a odplazil se na druhou stranu postel, kde si přitáhl peřinu až ke krku. To že je oblečený, si nevšiml.
"Co to děláš? Uklidni se jo?!" začala na něj prudce. "Jsi oblečený, tak se neděs."
"Ty si tak klidná? Jak můžeš být tak klidná?! Jsem v háji!" Zkrabatil čelo a zavřel oči.
"Ty za to nemůžeš." Přišla k němu, aby ho mohla uklidňovat. Vytřeštil na ní oči a vyjekl.
"Ne?! A kdo? Ty? Možná trošku, ale svlek jsem tě já a převalil jsem se na tebe taky já! U Zmijozela! Já jsem píchal svojí tetu!" Začal se tahat za vlasy. Jeho nervy byly v háji.
"No, ne tak docela," snažila se ho utišit. "Vždyť jsem byla nahoře několikrát já. Mohla jsem to tehdy zastavit. Můžu za to celé já. Začala jsem si," povzbudivě se na něj usmála.
"Aha, to je velmi uklidňující," řekl ironicky. "Oba dva jsme v háji a ty to víš! Vydědí mě i tebe. Zavřou nás do Azkabanu. Tebe za smrtijedství, používání neodpustitelných kleteb, zabíjení, mučení, incest se synovcem a Merlin ví, co ještě. A mě za smrtijedství a incest se svou vlastní tetou! Možná že ti dají rovnou mozkomorův polibek. Anebo ještě lepší možnost. Mamka s tátou nás dřív stačí zabít! A…"
,,Dost!" zařvala v obličeji ten nejzlostnější výraz, "Laskavě se uklidni a zavři konečně hubu! Kapišto?!"
Polkl a opatrně přikývl. Oči mu mírně vlhli. Zadívala se na něj a výraz jí měkl.
"Draco, nechtěla jsem na tebe křičet. Promiň," políbila ho. Jemně a jen zlehka, krátce. "Máš naprostou pravdu. Oba jsme to zpackali, ale ty umíš nitrobranu stejně jako já. Nikdo se to nedozví, kromě…," zastavila. Jo, jo. Kromě.
"Kromě?!" vyděsil se.
"Kromě Pána Zla. Ten už to ví. Já mu mysl nezavírám. Věděl to hned, jak se na mě podíval a řekl jen, abych si dávala pozor. Spíš ho to pobavilo. Neboj, nikomu to neřekne," ubezpečila ho.
Koukal a koukal. Zoufalý pohled a ještě zoufalejší pronesení věty.
,,Teto, ty ses zbláznila!"

Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jackie Decker Jackie Decker | E-mail | Web | 15. prosince 2010 v 16:38 | Reagovat

Nemusím opilého voldyho ale záběr je fakt dokonalej :-D

2 J.T. J.T. | Web | 23. ledna 2011 v 14:22 | Reagovat

Kámoška říkala, že máš skvělý povídky, ale tohle jsem vážně nečekala! Fanfiction není můj šálek kávy, ale tohle je jednoznačně perfektní! Určitě si přečtu něco dalšího!

3 Týna Týna | 12. února 2011 v 22:28 | Reagovat

huráá :-D ,veselá povídka,to sem přesně chtěla :-D ...úžasný :-) nej je ten začátek a konec...no a prostředek vlastně taky ,když tam dojde k incestu s Dráčkem :-D ,takže je nej celá povídka :-D

4 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 13. února 2011 v 9:41 | Reagovat

Tak ta poznámka s nosem mě oddělala po zbytek povídky :D:D šílený! :D:D

5 Lilien Evansová Lilien Evansová | E-mail | Web | 19. února 2011 v 15:03 | Reagovat

,,Teto ty ses zbláznila !!"
zajímavé a velice vtipné uplně hlatáááám :D

6 Beltrix Beltrix | Web | 17. srpna 2011 v 20:11 | Reagovat

Tuhle povídku miluju ;) Je fakt krásná ;) Poznámka o ukousnutém nosu je boží ;) Poslední věta taky ;) Je to hrozně vtipný a zároveň tomu nechybí nádech romantiky a něhy ;) Moc se mi to líbí ;)

7 Gabux Gabux | Web | 31. července 2012 v 23:55 | Reagovat

Tak tohle ti prostě jde xD já umírám! Chci další podobný povídky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama