1. První den smrtijedem

12. prosince 2010 v 15:29 | Belatrix Black |  Očima smrtijeda

1.kapitola - První den smrtijedem

Je 25.7. 1996 (pokud dobře počítám xD) a Draco Malfoy má nastoupit do 6. ročníku. Navíc včera večer mu laskavě přišla tetička oznámit, bylo asi půl jedné, že bude hned druhý den přijat mezi smrtijedy. Víc se s ním o tom nebavila a žádný pokus o odpor nepřipadal v úvahu, protože by na něj, jako pokaždé, poslala nějakou svou oblíbenou kletbu. Vstával velmi nerad, ale na snídani se musel dostavit včas. Byl zrovna vysvlečený, když se otevřely dveře. Vstoupila Belatrix a když viděla Draca v takové, ehm..., podivné situaci, pro jeho soukromí, zavřela dveře. Hned, jak si Draco uvědomil, že na sobě opravdu nic nemá, se schoval pod peřinu.


Jeho teta byla úžasná žena, i jemu se moc líbila, ale opravdu nepotřeboval, aby ho viděla takhle. To mu připomnělo, že včera v noci slyšel nějaké zvuky z pokoje na konci chodby. Pokoj, z něhož se včera od dvou do půl čtvrté nesly slastné vzdechy patřil jeho tetě. Zvláštní mu bylo, že Rodolphus - její manžel - je asi na měsíc pryč. Má se vrátit až za dva týdny. To snad né! Právě odhalil nevěru své bezchybné, milované Belatrix. No, snad to brouzdání v jeho mysli dnes vynechá.
,,Dráčku, koukej vylézt! Teď hned a výmluvy si dvakrát rozmysli, než je na mě vychrlíš." Neobtěžovala se zaklepat, tak proč by se měla obtěžovat říct dobré ráno.
,,Dobře. Já ale vylézt nemůžu..."
,,Proč?!"
,,Protože jsi mě vyrušila při..."
,,Uspokojuješ snad své potřeby?"
,,Né, to já nedělám a nech toho. Zrovna jsem se převlékal."
,,Asi ti to trvalo moc dlouho, máš vstávat dřív, nebo mě požádat, abych ti pomohla se obléct."
Draco jí sice neviděl do tváře, ale vsadil by cokoliv za to, že se při svých slovech ušklíbla.
,,Mohla bys, prosím, jít pryč?" požádal.
,,Ne! Přišla jsem ti něco oznámit," začala. ,,Včera v noci jsem mluvila s Pánem Zla a on mě požádal, jestli by se nemohl zúčastnit snídaně. A protože, jak jsem řekla, byla noc, tak tady zůstal. Teď momentálně je v mé pracovně. Na snídani se budeš chovat slušně a budeš mluvit, jen když tě vyzve, rozumíš?!"
,,Ano."
,,Fajn a pospěš si, snídaně je za pět minut." Otočila se a odešla.

Tak on tady Pán Zla byl přes noc. Její milovaný Mistr! To by vysvětlovalo ty zvuky v noci. Asi těžko s ní nacvičoval nová kouzla. Možná tak kouzla, jak okouzlit v posteli, pokud né jinde.
Představa jeho tety s tím hadem se mu nelíbila. Zaprvé, ona byla vdaná žena. Zadruhé, o něm se nedalo říct, že je muž. A zatřetí, nešlo mu dohromady, že by tak krásná žena měla ,,něco" s tak hnusným slizkým plazem.

Bleskově se oblékl a učesal a vydal se dolů na snídani. Jen doufal, že ho nepotká někde cestou tam.
Bylo mu dopřáno klidně sejít schody, projít společenskou místností a chodbou až do jídelny. Tam mu klid dopřán nebyl. V čele stolu seděl Lord Voldemort. Po jeho pravé ruce seděla Belatrix a na levé straně... Snape?!
,,D... dobré ráno," řekl potichu.
,,Dobré ráno, Draco. Jsi připraven na své přijetí mezi smrtijedy?" promluvil Pán Zla chladným hlasem, až sebou i Bella cukla a po očku se na něj podívala. Jejího pohledu si všiml a pod stolem jí pohladil po noze.
,,A... ano," odpověděl Draco nejistě.
,,Neříkáš to moc přesvědčivě, ale o tom až později. Posaď se, nebo budeš jíst ve stoje?"
Šel ke stolu a sedl si vedle své matky. Ta přivolala skřítku, aby začala nosit jídlo na stůl.
,,Slyšel jsem, že tvé studijní výsledky neodpovídají výsledkům, jaké bys měl, jako syn Blacků a Malfoyů, mít. Je to pravda, Narcisso?" Trhla sebou.
,,Ano, je to pravda, Můj Pane," odpověděla, ale do očí se mu nepodívala.
,,Proto jsem se s Bellou domluvil, že tě bude učit. A aby to bylo trochu výchovné, dovolil jsem jí tě trestat, jak bude chtít."
Draco cítil, jak mu po zádech stekl pot a zachvěl se. Jestli mu může dělat cokoliv, tak je možné, že dlouho nepřežije. Voldemort zachytil jeho myšlenku stejně jako Belatrix.
,,Neboj se...," řekli najednou.
,,Pardon," omluvila se okamžitě.
,,V pořádku. Nemusíš se ničeho bát, nesmí tě zabít a nesmí tě dohnat na tyto dvě hranice: šílenství a smrti, to může jen když jí to povolím já, rozuměno?" Otočil se na Bellu.
,,Ano, Mistře."
Ano, Mistře. To by mě zajímalo, jestli mu říká Mistře, protože je to její Mistr černé magie, nebo její Mistr sexu! Draco si prostě neodpustil takové myšlenky, i když věděl, že je nebezpečné na něco takového myslet.
,,Draco Malfoyi, hned po snídani tě učiním smrtijedem a poté si s tebou vážně promluvím!"
Do háje!
,,Né do háje! U Belly v pracovně!"
,,Můj Pane, prosím, neubližujte mu, raději si vezměte mě...," začala se Narcissa zastávat svého syna se slzami v očích.
,,Narcisso, říkal jsem, že si s ním promluvím, né že ho zabiju!" ujistil jí a protočil oči. ,,Tedy, nevzpomínám si, že bych přijímal tak nechápavé smrtijedy. No, dost konverzace. Dobrou chuť."
,,Dobrou chuť," popřála Bella a hned po ní Severus s Narcissou a Dracem. Hned naráz se ozvali přání i od ostatních smrtijedů.
Byli tu Alecta a Amycus, Avery, Yaxley, Dolohov a Fenrir. Normálně by tu byli ještě další dva smrtijedi, Lucius byl ovšem v Azkabanu a Pán Zla ho odmítal Narcisse zachránit. Tehdy, když ho požádala, jí řekl, že není žádnej princ Bajaja a že možná až Draco vyplní jeden úkol. A potom tu nebyl Belatrixin manžel Rodolphus - byl ještě s několika smrtijedy přemlouvat obry a ostatní obludy, aby se přidaly na jejich stranu.
Během snídaně Pán Zla něco probíral s Bellou a Severusem. Narcissa poklesle mlčela a ostatní se báli promluvit.
Všichni dojedli a Pán Zla se zvedl od stolu.
,,Draco pojď sem!" Draco se zvedl a měl co dělat, aby se udržel na nohách.
,,Musíš blíž!" pobídl ho, vyndavaje si hůlku. Stál od něj totiž nejméně tři metry.
,,Vyhrň si levý rukáv!" Učinil tak.
,,Draco Malfoyi, přísaháš mi věrnost a poslušnost a stáváš se tak jedním ze smrtijedů?"
,,A... a... ano," vydechl.
Sakryš, zapomněl jsem se tety zeptat, jestli to bolí!
,,Přijímáš své znamení zla dobrovolně?"
NE!
,,Ano," řekl.
,,Staniš se! Morsmorde!"
Do prdele, do prdele a ještě jednou do prdele! To bolí!
Na Dracově zápěstí se začalo objevovat kousek po kousku znamení zla. Bylo to tak pomalu, jako kdyby ho tam někdo vyškrabával jehlou. Myslel si, že to tak pomalu dělá schválně. Trvalo to věčnost a tak neskutečně to pálilo! Konečně bylo celé. Pán Zla pustil Dracovu ruku a ustoupil kus dozadu.
,,Vítej mezi smrtijedy a teď... Crucio!" Draco se svalil na zem v bolestivých křečích. Po chvíli Voldemort přestal.
,,To je jen takové upozornění, když něco vyvedeš. A teď hned vstaň a pojď, musíš mi něco vysvětlit!" Ten pohled byl nebezpečný, děsivý a ten hlas, že z něj tuhla krev v žilách.
Narcissa celá bledá stejně jako její synáček se rozplakala.
,,Ale notak, Narcisso, ty srdceryvné scény si ponechej na jindy, nejlépe když u toho nebudu. A ty, Draco, se seber a pojď!"

Konec 1. Kapitoly

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka ,,Očima Smrtijeda"?

Ano
Ne

Komentáře

1 HermionaWeasley HermionaWeasley | Web | 12. prosince 2010 v 15:57 | Reagovat

supeeer...=)

2 Jackie Decker Jackie Decker | E-mail | Web | 12. prosince 2010 v 16:07 | Reagovat

Jako parodie je to dobré, jen tam nemášdobré datum na začártku :D Přeci jen kdyby bylo 25. srpna jak píšeš tak by ho Belatrix dop doby nástupu do školy nestihla už nic naučit :-D

3 Beltrix Beltrix | Web | 12. prosince 2010 v 17:34 | Reagovat

Supeeer! Jen mám jednu poznámku- není to Drako, ale Draco... to mě šíleně vytáčí :-D

4 pimpinela pimpinela | Web | 12. prosince 2010 v 21:35 | Reagovat

Tak už som sa do čítania pomalinky pustila. To s tým princom Bajaja ma fakt rozosmialo :D...
:) tak pokračujem v čítaní :)

5 Týna Týna | 15. prosince 2010 v 16:02 | Reagovat

Vybrala sis pěknej datum na tom začatku,o den dozadu a měla bych svátek a o měsíc dopředu narozky :-D Jinak pěkný a vtipný(Draco má dobrý hlášky :-D ).A jsem ráda ,že je to povídka na pár Voldy/Bella. ;-)

6 ančí ančí | 22. ledna 2011 v 23:11 | Reagovat

no mě se zase líbí pár bela a draco sice trochu zvrhlé ale mě se líbí
a promiň doufam že se tě to nedotklo mě to nedošlo že bys tu byla dlouho ja jen že zatím co sem četla tak si nikde nekomentovala...

7 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 12. února 2011 v 22:19 | Reagovat

Tak tímhle sis zaručila, že to číst BUDU! :D Popravdě já nemám moc ráda dlouhé filozofické a duchaplné povídky plné okecávání, jako píšu já. Ale tady jsem se válela smíchy a strašně se mi to zalíbilo :D

8 Emily Emily | Web | 1. dubna 2011 v 19:43 | Reagovat

To jsem zvědavá jak se to vyvine ;)

9 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 6. srpna 2011 v 11:16 | Reagovat

Drsné :D..Jdu dál.. :D

10 Eileen Eileen | 12. listopadu 2011 v 20:49 | Reagovat

Já nevim proč, ale většina, kolem středu povídky mi to přišlo vtipný :D popřáli si dobrou chuť, princ Bajaja... :D Jinak hezký, čtu dál, schválně jak se to bude vyvíjet ;)

11 narcisaa-malfoy narcisaa-malfoy | Web | 30. prosince 2011 v 9:02 | Reagovat

Tahle kapitolovka je dokonalá :o) =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama